Kravas auto šoferis Valles pagastā sabojā ceļa apmali

Vecumnieku novada Valles pagastā 25. martā vīrietis, vadot kravas transportlīdzekli «Scania R 480» sakabē ar piekabi, uzbrauca apmalei, to bojājot. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. martā saņemta informācija par 23 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. martā saņemta informācija par 143 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 100 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 48 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un viens kriminālprocess. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena automašīnas zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas