Kravas automašīnas šoferis Iecavā, braucot atpakaļgaitā, sabojā margas

Bauskas novada Iecavā 20.septembrī fiksēti divi ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi.

Iecavas pagastā 20. septembrī vīrietis stūrēja automašīnu «Renault Trafic», būdams alkohola reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Iecavā, Tirgus ielā, 20. septembrī vīrietis atpakaļgaitā vadīja kravas transportlīdzekli «Scania» un sabojāja veikala nožogojošās margas. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 20. septembrī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvo pārkāpumu lēmumi. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 20. septembrī saņemta informācija par 95 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 56 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 27 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un trīs kriminālprocesi. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un viena velosipēda zādzība.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas