Kuldīgā aizvadīts Latvijas čempionāts telpās

Kā katru gadu, februāra vidū Kuldīgā pulcējas valsts labākie vieglatlēti, lai noskaidrotu Latvijas čempionus telpās. Divu dienu garumā 16. un 17. februārī tika sadalīti 25 medaļu komplekti. Veiksmīgi starti arī mūspuses vieglatlētiem.

Vispirms Emīls Rūgums 60 metru barjerskrējienā vīriešiem izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vienīgi Kristapam Sietiņam no Rīgas, kurš šajās sacensībās izpildīja kvalifikācijas normatīvu uz martā notiekošo Eiropas čempionātu telpās. 60 metru barjerskrējienā sievietēm sudraba medaļa Ilonai Dramačonokai ar rezultātu 8,82 sekundes. Savukārt trešā Amanda Savicka, kas tikai par divām sekundes simtdaļām apsteidza ceturtajā vietā finišējušo Kristu Sprūdi no Liepājas. Uzvaru izcīnīja Latvijas labākā daudzcīņniece Laura Ikauniece, kura finišēja pēc 8,30 sekundēm. I. Dramačonokai arī veiksmīgs starts tāllēkšanā, izcīnīta ceturtā vieta ar rezultātu 5,71 metrs. Kārtslēkšanā sievietēm, pārvarot 3,20 metrus augstumā novietoto latiņu, trešo vietu izcīnīja Samanta Homiča no Vecumnieku novada.

Sudraba godalga Bauskas 4×200 metru jauktajai stafetes komandai. Bauskas vienības sastāvā startēja Emīls Rūgums, Dāvids Kutra, Amanda Savicka un Kitija Frolova. Šajās sacensībās debiju pieaugušo čempionātā piedzīvoja arī divi U18 sportisti – Kristaps Sunteiks un Kristiāns Lauva. Debijas reizē K. Lauva sasniedza divus jaunus personīgos rekordus 60 metru sprintā un 400 metru skrējienā.

Līdz ar šo sacensību noslēgumu telpu sezona Latvijā ir gandrīz beigusies. Nākamnedēļ, 23. un 24. februārī, Rīgā aizvadīs U16 vecuma grupas Latvijas čempionātu, bet valsts labākajiem sportistiem vēl gaidāmi starti Baltijas un starptautiska mēroga sacīkstēs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas