Kuļikauskis cīnīsies Spānijā 3

Spānijas pilsētā Benalmadenā, Torekvebradas hotelī, 10. jūlijā kārtējo profesionālo cīņu aizvadīs smagā svara bokseris no Bauskas Artūrs Kuļikauskis. Viņa pretinieks šoreiz būs līdz šim nepārspētais bokseris no Spānijas Cēzars Kordoba.

Pēdējo cīņu A. Kuļikauskis aizvadīja 13. jūnijā Ukrainā pret Ukrainas bokseri Ismailu Sillahu, piekāpjoties viņam astoņu raundu cīņā pēc punktiem. Tā liecina portāla boxrec.com informācija.

Savukārt 10. jūlija cīņas pretinieks ir interesants ar to, ka debitējis profesionālajā boksā 30 gadu vecumā un pašlaik četru gadu laikā aizvadījis astoņas cīņas, nevienu nezaudējot un septiņas pēdējās cīņas beidzot ar nokautu priekšpēdējā raundā vai cīņas vidū. Katrā ziņā mūsu bokserim būs spēcīgs pretinieks.

Profesionālo bokseru reitinga sarakstos parādījies supervieglā svara bokseris no Bauskas Dinārs Skripkins. Viņš ir aizvadījis četras cīņas, divās piekāpjoties un divus mačus uzvarot. Pēdējā cīņā, kas notika maijā Vācijas pilsētā Hamburgā pret Vācijas bokseri Tunahanu Keseru, mūsu sportists guva uzvaru četru raundu cīņā pēc punktiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

vērotājs

izturību, un sadod spānim lai zin kas i Latvija.

pirms 5 gadiem, 2015.07.02 10:01

Dana

Kas tagad trenē Artūru?
Labu veiksmi puisim.

pirms 5 gadiem, 2015.07.02 12:37

Vietējās ziņas