Kūlu svilina arī pilsētā; pašvaldība sola zemesgabalu sakārtot 1

Šonedēļ baušķenieki pievērsuši uzmanību lielam kūlas ugunsgrēkam Bauskas pilsētas nomalē un arī Ceraukstes pagasta teritorijā. Aculiecinieks vērtē, ka dega pašvaldības zeme.

Konkrētajā gadījumā tas ir zemesgabals pie Zaļās un Upmalas ielas, pie veikala «top!» un Bauskas mūzikas un mākslas skolas. Situāciju skaidro Bauskas novada domes priekšsēdētājs Voldemārs Čačs: «Bauskas novada pašvaldība 2017. gadā no likvidējamās «Trasta komercbankas» iegādājās 55 zemes vienības ar kopējo platību 15,5 ha. Pašvaldības zemesgabali atrodas aptuveni 220 metrus no Upmalas ielas virzienā uz Ceraukstes pagasta pusi un aptuveni simts metrus no Zaļās ielas virzienā uz Mūsas upes pusi.

Zemesgabali tieši gar Zaļo un Upmalas ielu atrodas dažādu fizisku un juridisku personu īpašumā. Šogad pašvaldība sākusi savu jauniegūto īpašumu sakārtošanu – izcērtam krūmus un noņemam apaugumu. SIA «Bauskas ūdens» apseko šajos zemesgabalos esošās inženierkomunikācijas un nepieciešamības gadījumā akām uzliek dzelzsbetona vākus. Vasarā paredzēta zāles pļaušana un šīs teritorijas uzturēšana, lai nākamajā pavasarī nebūtu iespējama kūlas dedzināšana.»

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ziņa

vai Bauskā atkal varas maiņa bijusi, ka ČAČS priekšsēdētāja godā ticis

pirms gada, 2019.04.26 23:30

Vietējās ziņas