Kūlu svilina Dāviņos, Rundālē un Vecumniekos

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji-glābēji Zemgalē dzēsa 15 kūlas ugunsgrēkus, tai skaitā Bauskas novada Dāviņu pagastā 1000 m2 platībā, Rundāles novada Rundāles pagastā 5000 m2 platībā un Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 500 m2, 1500 m2  un 1000 m2 platībā, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.
Sadeguši kukaiņi, putni, dzīvnieki, līdz pamalei izdeguši melni lauki, ēku krāsmatas un automašīnu vraki – skarbā realitāte, ar kuru ik dienas saskaras ugunsdzēsēji-glābēji, dzēšot kūlas ugunsgrēkus. VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir bīstama, jo apdraud apkārtējo vidi, cilvēku īpašumus, veselību un pat dzīvību!
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 25. marta plkst. 6.30 līdz 26. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus, no tiem 20 uz ugunsgrēka dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas