Kurmenē aicina uz tradicionālo rudens laivošanu

Vecumnieku novada Kurmenes pagasta «Lutaušos» sestdien, 3. oktobrī, notiks svētki «Pa Mēmeli rudenī». Vecumnieku novada Kurmenes pagasta atpūtas vietas «Lutauši» saimniece un pasākuma organizatore Andžela Briča informē, ka tradicionālais svētku brauciens «Pa Mēmeli rudenī» startēs no «Mūra dzirnavām», kuras ir dzejnieka, Kurmenes pagasta himnas autora Knuta Skujenieka dzimtās mājas. Izbraukšana paredzēta pulksten. 11.

«Ierasti pirms došanās ceļā iesildīsimies, dziedāsim, līksmosim un pateiksimies upei, lai mums veiksmīgs ceļavējš!» stāsta A. Briča.
Rudens andele «Lutaušos» paredzēta pulksten. 14. Tur laivotājus un visus citus interesentus sagaidīs vietējie tirgotāji, mājražotāji un amatnieki. Ikviens aicināts tirgoties, iegādāties, degustēt un iepazīties ar vietējo ļaužu piedāvāto produkciju, meža veltēm un lauku labumiem.

Laivotājiem paredzētas lustīgas izdarības dziesmu un rotaļu pavadībā pie ugunskura, kā arī pēršanās pirtiņā. Par jautrību gādās Sandra Meiere un Kurmenes amatierteātris.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas