Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurmenē pulcējās teātra «atkarīgie»

28. marta vakarā Kurmenes tautas namā notika teātra dienas sarīkojums «Teātris kā atkarība», kurā piedalījās pašmāju un arī kaimiņu novadu amatierteātru aktieri, portālu informē Eva Vlasova, Vecumnieku novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste.
 
Kurmenes tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse pasākuma ievadā uzrunāja ikvienu klātesošo, atgādinot par Starptautisko teātra dienu, Zemes stundu un Pūpolsvētdienu. «Varbūt pamanījāt, ka šovakar notiks pirmā teātra atkarīgo spēlmaņu kluba sanāksme,» teic vadītāja.
Ciemos bija ieradušies amatierteātris «Misa» un tā vadītāja Sandra Vēvere, Daudzevas amatierteātris un režisore Inguna Strazdiņa, kā arī amatierteātris «Bārbelīši» un tā vadītājs Ingus Pavinkšnis, izspēlējot gan jautrus, gan arī nopietnus skečus par dažādām dzīves situācijām.

 Amatierteātra «Kurmene» aktieri dalījās izjūtās par savu atkarību no teātra spēlēšanas, uzsverot, ka tieši režisore Gunta Drezova ir tā, kas pamudināja spēlēt teātri un būt atkarīgiem no tā jau piecus gadus.

Ņemot vērā, ka režisore šajos svētkos nespēja būt klāt, sveiciena vēstuli klātesošajiem nolasīja G. Drezovas dēli aktieri Jānis un Raivis Drezovi.

«No 2009. gada, kad sanācām kopā, es mēģinājumos no smiekliem slaucīju asaras un vienmēr apbrīnoju jūs – dzīvespriecīgos, gudros, uzņēmīgos, talantīgos, izpalīdzīgos. Kopš tā laika mūsu amatierteātra kolektīvs nedaudz ir mainījies, bet atcerieties vienu – jūsu štata vieta kolektīvā saglabāsies, tāpēc gaidu atpakaļ jebkurā laikā,» teikts režisores vēstulē.

Kolektīvam šogad aprit pilni pieci gadi, tādēļ G. Drezova, pasniedzot ziedus, sveica visus amatierteātra «Kurmene» esošos un bijušos dalībniekus – Sarmīti Ķīsi, Rūtu Bērziņu, Egitu Meteņko, Kristīni Kondrotaiti, Irēnu Samuli, Veru Šahnovu, Vinetu Andrejevu, Egidiju Kondrotu, Anitu Nagli, Dainu Trantovsku, Jāni Drezovu, Raivi Drezovu, Renāru Drezovu, Gintu Sīli, Jāni Krēgeri, Arti Simaško, Janu Sakni, Andželu Briču, Sandru Ņērbuli, Sintiju Siliņu, Olafu Bērziņu, Sandiju Siliņu, Pēteri Meieru, Sandru Meieru, Daini Kozlovski un Maldu Balodi.

Aktieris Jānis Drezovs, kas ir iejuties visdažādākās lomās, stāsta, ka ar teātra spēli aizrāvies jau kopš 3. klases, kad skolā apmeklējis teātra pulciņu. Visspilgtāk atmiņā viņam palikusi režisores G. Drezovas izrāde «Kāzas Bazūnēs», kurā nācās iejusties līgavas lomā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas