Kurmenes čempionātā uzvar «bulldogi»

Vecumnieku novada Valles vidusskolas sporta zālē ar komandas «Ķekavas Bulldogs» uzvaru 18. aprīlī noslēdzās Kurmenes atklātais čempionāts florbolā.

Turnīrā piedalījās sešas komandas, kuras bija sadalītas divās grupās, katrā pa trim, izspēlējot savā starpā apli. Neveiksmīgi čempionātā spēlēja un pusfinālā neiekļuva vienības «Bārbele» un «Gulbene».

Pirmajā pusfinālā «Ķekavas Bulldogs» saplosīja «Mazzalve» florbolistus ar 11:2, bet otrajā šīs kārtas mačā «Īslīce» ar 7:1 sagrāva «Kurmenes» florbolistus.

Cīņā par bronzas godalgām tikās Kurmenes un Mazzvales florbolisti. Pēc pirmās perioda kurmenieši atradās vadībā ar 3:2, bet visā mačā viņi triumfēja ar 4:2, izcīnot trešo vietu čempionātā.

Fināla duelī spēkiem mērojās «Ķekavas Bulldogs» un Īslīces komanda Pēc pirmā perioda īslīcieši atradās vadībā ar 7:4, bet uzvaru nosargāt viņiem neizdevās. Otrā perioda sākumā «Bulldogi» nepilnu divu minūšu laikā guva trīs vārtus, atjaunojot līdzsvaru spēlē, bet beigās izrāva arī uzvaru ar 8:7 un ieguva Kurmenes čempionāta uzvarētāju kausu.

Turnīra organizētāji bija parūpējušies par konkursiem spēlētājiem un līdzjutējiem. Tālmetienu konkursā tika pārbaudīta prasme gūt vārtus no otra laukuma gala, bumbiņai vajadzēja šķērsot vārtu līniju pa gaisu. Šajā elementā prasmīgākais bija «Ķekavas Bulldogs» spēlētājs Klāvs Jansons, kas precīzs bija septiņas no desmit reizēm.

Šķēršļu stafetē uzvarēja Ķekavas komanda, kas par sekundes tiesu apsteidza vienību «Gulbene». Arī skatītājiem bija iespēja pārbaudīt prasmes šķēršļu joslā. Veiklākais līdzjutējs izrādījās Rauls Sakne. Konkursa uzvarētāji tika apbalvoti ar medaļām un kausiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas