Kurmenes seniori satiekas tradicionālajā ballē 5

Vecumnieku novada Kurmenes pagastā tradicionālajā jaunā gada sarīkojumā vairāk nekā 50 vecākās paaudzes ļaužu un iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām aizmirsa ikdienas rūpes un steigu. Tautas nama zālē 15. janvāra pēcpusdienā virmoja prieks par satikšanos, skanēja smiekli un raisījās valodas.

Senioru balles dalībniekus ar novadnieces Ginas Viegliņas-Vallietes dzejas rindām sveica Kurmenes tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse. Klātesošos uzmundrināja novada sociālā dienesta vadītāja Ina Jankeviča. Viņa sniedza arī noderīgu informāciju par jaunumiem sociālo pakalpojumu jomā, izmaiņām pabalstu izmaksā un iespēju saņemt atvieglojumus, norēķinoties par elektroenerģiju. Veiksmīgu un veselīgu šo gadu visiem vēlēja pagasta pārvaldes vadītājs Agris Kondrāts.

Ierasts, ka Kurmenē jaunā gada sarīkojumā tiek sveikti iedzīvotāji, kuriem iepriekšējā gadā bijusi apaļa jubileja. Pērn 65, 70, 75, 80, 85 un 90 gadu atzīmējuši 32 pensionāri. Ar klusuma brīdi tika godināti laikabiedri, kuri aizgājuši mūžībā.

Lai pasēdēšana pie galdiņiem būtu omulīgāka, novada pašvaldība bija sarūpējusi cienastu. Daudzi līdzi bija paņēmuši arī savu «groziņu».

Par lustīgu noskaņu gādāja populārā šlāgermūzikas grupa «Rumbas kvartets» no Kuldīgas. Kurmenes seniori nebija jāskubina ne uz dejošanu un dziedāšanu, ne rotaļās iešanu. Gan vīri, gan sievas atzina, ka kārtīga izballēšanās reizi gadā ir labāka par zālēm un vitamīniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

No kaimiņiem

Izskatās, ka ļoti jautri gājis! Malači, ka prot priecāties!

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 15:48

ina

Prieks un paldies cilvēkiem kuri prot priecāties !

pirms 6 gadiem, 2015.01.20 09:54

feini

Malači gan organizatori, gan dalībnieki! Lai veicas!

pirms 6 gadiem, 2015.01.20 10:55

Š.Holmss

Jā, pēc bildēm izskatās, ka tiešām gājis jautri.
lai senioriem možš gars un laba veselība:)

pirms 6 gadiem, 2015.01.21 08:48

Vietējās ziņas