Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurmenes seniori valsē ballītē 1

Vecumnieku novada Kurmenes pagasta pensionāriem reizi gadā ir jauka satikšanās. 9. janvārī vietējā tautas namā viņiem dziedāja Kaspars Antess un spēlēja Anatolijs Livča. Par to bija gādājusi pagasta pārvalde.

Kurmenes pagastā no 720 iedzīvotājiem 170 ir pensionāri, uz sarīkojumu 9. janvārī bija ieradušies 52 kurmenieši. Viņiem patika gan gaumīgā koncertprogramma, gan cienasts, gan iespēja padejot, muzikantiem spēlējot. Zālē bija izliktas kurmenietes Annas Grundmanes gleznas, no 10. janvāra tās apskatāmas arī Skaistkalnes pagasta bibliotēkā.

Saviesīgā daļa sākās ar cieņpilnu brīdi – vispirms pieminot mūžībā aizgājušos kurmeniešus, pēc tam sveicot tos, kuri nosvinējuši nozīmīgas jubilejas. Kultūras darbiniece Sarmīte Ķīse un pagasta pārvaldes vadītājs Agris Kondrāts katram pasniedza jauku dāvaniņu un rozi. Sanākušie apsveica arī Kasparu Antesu, kuram 9. janvārī bija vārdadiena. Par vecļaudīm pieejamiem sociālajiem pakalpojumiem informēja Vecumnieku novada domes sociālā dienesta vadītāja Ina Jankeviča.

Sarīkojums turpinājās omulībā. Kurmenē dzīvojošajiem pensionāriem patīk dejot, tāpēc šo ikgadējo tikšanos ne viens vien sauc par balli. Brīdī starp fokstrotu un valsi notika loterija. Katrs sarīkojuma dalībnieks bija izvilcis savu lozi, no kurām 15 bija pilnas. Bija arī pārsteiguma velte. Kurmenes pensionāriem tradicionāli abonementu dāvina laikraksts «Bauskas Dzīve». No februāra trīs mēnešus avīzi lasīs Cecīlija Zvilna. Dāvanu saņemot, viņa smējās – pirmo reizi ieradusies uz pensionāru balli un uzreiz izvilkusi pilno lozi. Nu nākšot vienmēr.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā pirmdien.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas