Kurmenes skrējiens aicina entuziastus pievienoties 2

Sestdien, 25. septembrī, plkst. 11.30 izziņots pulcēšanās sākums pie Kurmenes tautas nama šī gada Kurmenes skrējienam.

Bauskas novada Kurmenes tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse atklāj: «Klāt rudens un ražas svētki Miķeļi, kas Kurmenē tiek svinēti citādāk. Jau devīto gadu, pateicoties biedrības «Kurmenes viļņi» iedibinātai tradīcijai, rīkojam Kurmenes skrējienu, kur piedalās visu vecumu dalībnieki. Mazākie skrien apli ap skolas sporta laukumu, bet pārējie trīs kilometru garu trasi veic pa pagasta centru un pa meža ceļu.»

Pēc skrējiena, gaidot apbalvošanu, visi tiks cienāti ar zupu  un saldumiem. Pēc apbalvošanas jautras muzikālas izklaides piedāvās kurmenietis Kaspars Bikavs. Visiem būs iespēja izmēģināt talantu karaoke dziedāšanā, klavieru spēlēšanā un dejošanā, programmu ieskicē S. Ķīse.

Pērn skrējienā piedalījušies ap četrdesmit sportistu, šogad organizatori cerot uz krietni lielāku pulciņu, jo Kurmenē skriešana ir kļuvusi populāra. Tiekot gaidīti skrējēji arī no citiem pagastiem, ne tikai vietējie kurmenieši.
«Tie, kuri neskrien, var cept pīrādziņus un sagatavot Miķeļa gardumus tirdziņam,» aicina S. Ķīse.

Pasākums notiks jebkādos laika apstākļos, skrējiens būšot ne tikai pretī rudenim un veselībai, bet arī nesteidzīgai sakoptās un gleznainās Kurmenes dabas baudīšanai.

Iepriekšēja pieteikšanās skrējienam nav nepieciešama. Tomēr pasākuma organizatori atgādina par valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas