Kurmeniete uzvar Bauskas kausa izcīņā 2

Aizvadīta Bauskas kausa izcīņa novusā. Mājinieki gan palikuši bez pirmajām vietām – uzvaras šoreiz baldonietim Jānim Dūmiņam un kurmenietei Natālijai Čudarei. Par rezultātiem informē sacīkšu organizators Aldis Pavilons.

Dāmu cīņās šoreiz Vecumnieku novada Kurmenes iedzīvotājai N. Čudarei nopietnu pretestību neviena pretiniece nespēja izrādīt. Otro vietu izcīnīja Māra Pavilona no Mežotnes pagasta, bet trešā ir Kristīne Belkovska no Baldones novada. Kopā bija sešas sportistes.

Uz kausa izcīņu bija ieradušies 30 kungi, un pirmās divas kārtas sagādāja gana daudz pārsteigumu. Pirmajā kārtā Jānim Lūcim zaudēja baušķenieks Pēteris Simsons, bet jau otrajā kārtā J. Lūcis izkrita, piekāpjoties ar 2:7 J. Dūmiņam. Tikai ar 7:6 Dāviņu pagasta sportistu Aivaru Vancānu pārspēja codietis Oskars Sirmelis, kurš nākamajā kārtā uzvarēja vienu no turnīra favorītiem īslīcieti Eduardu Lauku, tad ar 7:5 pārspēja vēl vienu codieti Jāni Salnu, bet pusfinālā ar 7:3 zaudēja J. Dūmiņam. A. Vancāns un E. Lauks pēc tam uzvarēja visas atlikušās spēles, bet ko tas vairs līdz izslēgšanas turnīrā.

Pārliecinoši pusfinālā iekļuva abi pārējie dalībnieki – kurmenietis Roberts Čudars, kurš ar 7:2 pārspēja Ringoldu Karosu, un īslīcietis Staņislavs Bednarčiks, kurš ar tādu pašu rezultātu apspēlēja mežotnieku Aldi Pavilonu. Pusfinālā R. Čudars ar 7:5 uzvarēja S. Bednarčiku. Savukārt S. Bednarčiks cīņā par trešo vietu pēc tam ar 7:3 pārspēja O. Sirmeli. Finālā J. Dūmiņš uzvarēja R. Čudaru ar 7:4.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas