Labdarības koncertā Īslīcē ziedos līdzekļus biedrībai «Ābulis»

Piektdien, 25. septembrī, plkst. 19 Īslīces kultūras namā biedrība «Laiks jauniešiem» sadarbībā ar Bauskas novada Codes pagasta pārvaldi rīkos labdarības koncertu «Spārnus veidojam kopā». Rīkotāju mērķis ir vākt līdzekļus ģimenēm, kurās ir cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem.

Priekšnesumus sniegs Latvijā zināmi un iemīļoti mūziķi – Varis Vētra, Rūta Dūduma, Normunds Rutulis, Deniss Stepanovs, Arturs Gruzdiņš, Miks Dukurs, grupas «Carnelian» un «Bekars».

«Mēs nevaram iejusties ģimenēs, kurās kādam ir funkcionāli traucējumi, ja vien neesam ar viņiem tiešā saskarē, taču varam palīdzēt. Parasti šādus koncertus rīko Ziemassvētkos, bet šīs ģimenes nedzīvo tikai Ziemassvētku laikā,» sacīja pasākuma producents, Codes pagasta jaunatnes darbinieks Kaspars Kalējs.

Biedrības «Laiks jauniešiem» vadītājs Gints Jankovskis ir gandarīts, ka šo labdarības koncertu organizējam kopā ar Codes, Dāviņu un Īslīces pagasta aktīvajiem jauniešiem. Tā mums ir lieliska iespēja jauniešiem palīdzēt spert pirmos soļus pasākumu organizēšanā un veicināt sekmīgāku komunikāciju jauniešu vidū. Esam pagodināti, ka esam izvēlējušies ziedot koncertā iegūtos līdzekļus tieši biedrībai «Ābulis», jo ģimenēm, kurās ir cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem, atbalsts ir ārkārtīgi nepieciešams.

Koncerta organizatore Patrīcija Rācenāja atzina, ka šis ir pirmais viņas veidotais koncerts. «Mūziķu uzrunāšana, dažādas organizatoriskās lietas un beigās pats pasākums jāveido tā, lai koncerts būtu brīnišķīgs un sirdi sildošs. Pilnveidoju savas komunikācijas spējas, jo biju viena no tām, kas mūziķus uzrunāja piedalīties,» pastāstīja jauniete.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas