Labdarības pasākumā Īslīcē vāc līdzekļus Zvannieku mājas kopienai 1

Īslīces kultūras namā noticis labdarības pasākums «Lai vairojas prieks!», kura laikā vāca līdzekļus Zvannieku mājas kopienai. Pasākuma laikā bija skatāma kaķu leļļu izstāde, varēja baudīt amatierteātra «Dadži» izrādi «Kaķīša dzirnavas», kā arī iepirkties skolēnu mācību uzņēmumos.

Pasākums sākās ar iespēju apskatīt skolēnu mācību uzņēmumu piedāvājumu. Pārsvarā piedalījās Īslīces pamatskolas bērni, bet bija arī divi uzņēmumi no Bauskas. Jaunie uzņēmēji atzina, ka interese par viņu produkciju bijusi lielāka nekā lielajā Rīgas tirgū tirdzniecības centrā «Domina» un citos lielākos tirdziņos. Reizē varēja apskatīt dažādā veidā izgatavoto kaķu leļļu izstādi – savas mīļākās mantiņas no mājām bija atnesuši arī mazākie pasākuma apmeklētāji.

Turpinājumā sekoja amatierteātra «Dadži» versija par pasaku «Kaķīša dzirnavas», kuru teātra režisore Evita Vanaga bija savā ziņā modernizējusi – ļaunajam runcim nu jau vajadzēja piekāpties ne tikai karaļa vēlmēm, bet arī Kaķīša meitiņu vīru noskaidrotajam un paveiktajam likumdošanas jomā.

Noslēgumā pasākuma organizatore Evita Novicka nosauca kopējo summu, kas saņemta ziedojumos, – tie bija 211,1 eiro. Zvannieku māju pārstāvjiem tika ne tikai šī summa, bet arī daži ziedojumi no skolēnu mācību uzņēmumiem.

Cēsu novada Zvannieku mājās kopīgi audzina divdesmit piecus pirmsskolas un skolas vecuma bērnus un pusaudžus, kuri ir palikuši bez vecākiem vai to vecākiem ir atņemtas vecāku tiesības, kā arī vairākus jauniešus, kuri nespēj dzīvot ārpus kopienas. Zvannieku kopienā ir vairākas mammas, tēti, lielie brāļi un māsas, kas rūpējas par bērniem, dodas ar tiem pārgājienos, riteņbraucienos, slēpot, slidot, peldēt, pikoties, rūpēties par dzīvniekiem. Bērni un jaunieši apmeklē baleta nodarbības, mākslas skolu, sporta skolu, mūzikas skolu, interešu pulciņus. Zvannieku filozofija – bērnam ir nepieciešama droša un brīva vide, kurā attīstīties, kļūt patstāvīgam, izkopt talantus. Tā ir atvērta tipa kopiena, kuru var apmeklēt ikviens.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

omīte

Paldies īslīciešiem par sirsnīgo un labestības bagāto pasākumu, kurā labi jutās gan lielie, gan mazie. Lai jaunajā gadā mums apkārt vairojas prieks un mīlstība!

pirms gada, 2020.01.04 09:00

Vietējās ziņas