Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labiekārtos teritorijas dabas parkā «Bauska» 1

Mežotnes un Vīnkalna pilskalnu labiekārtos Bauskā reģistrēts uzņēmums SIA «Reklāmas dizaina darbnīca», tā liecina publiskā iepirkuma rezultāti, kas publicēti Rundāles novada domes mājaslapā.

Darba uzdevumi būs informācijas stendu apdrukas maketēšana un izgatavošana. Kā arī apdrukas stiprinājuma planšetu izgatavošana un montāža dabas parka «Bauska» teritorijā – Mežotnes un Vīnkalna pilskalnā.

Rundāles pašvaldība ar uzņēmumu noslēgusi līgumu par cenu 552,15 lati bez PVN. Darbi jāveic līdz nākamā gada 15. maijam.
Uzlabojumi notiek Latvijas un Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektā «Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju Zemgalē un Ziemeļlietuvā apsaimniekošanas uzlabošana, radot ilgtspējīgu pamatu dabas teritoriju saudzīgai izmantošanai un dabas vērtību saglabāšanai.»

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas