Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labklājības ministrijas atzinību iegūst VSAA Bauskas klientu apkalpošanas centra speciāliste 9

Labklājības ministrijas Atzinības raksts piešķirts Aretai Kovaļevskai, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Jelgavas reģionālās nodaļas Bauskas klientu apkalpošanas centra galvenajai inspektorei. Novērtēta viņas profesionālā meistarība un godprātīgais darbs. Atzinības rakstu paredzēts pasniegt 16. novembrī Jelgavā. Čakla, precīza, iejūtīga ierēdne, uzmanīgi uzklausa jebkuru klientu un cenšas viņam palīdzēt, tā Aretu Kovaļevsku raksturo Dace Olte, VSAA Jelgavas reģionālās nodaļas vadītāja. Aretas brīvā laika aizraušanās ir darts jeb šautriņu mešana, viņa ir Baltijas čempione. Ierēdne ievingrinājusi aci pareizi piemērot sarežģītos likumus un arī precīzi trāpa mērķī, piebilst Dace Olte. Ļoti atsaucīga, zinoša, izpalīdzīga kolēģe, ar lielām darba spējām, sirsnīga un jauka, saka Inta Savicka VSAA Rīgas pilsētas Zemgales reģionālās nodaļas vadītāja, kura ilgus gadus Bauskā strādājusi kopā ar Aretu Kovaļevsku. Areta Kovaļevska Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi ekonomistes profesiju un VSAA Bauskā strādā kopš 1990. gada 3. maija. Areta iepriekš profesionālās izglītības iestādēs ieguvusi arī šuvējas un pirmsskolas pedagoģes profesiju.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

uzvarietis

Man arī bija ar viņu darīšanas Ne viņa mani zināja ne es viņu bet apkalpoja tiešām ļoti laipni Lai viņai veicās arī turpmāk jo tādi cilvēki pie klientu apkalpošanas ir zelta vērtē

pirms 8 gadiem, 2011.11.17 11:06

Lara

Apsveicu !Aretiņ tu esi pelnījusi šo atzinību !

pirms 8 gadiem, 2011.11.17 08:47

aija

Sveicu Aretu un gaidu ka atzīmēs arī Dainidu! Tik jaukas un foršas!

pirms 8 gadiem, 2011.11.16 20:26

ivars kalada

godīgi nopelnīts, ļoti atsuadzīga un laipna, lai veicas.

pirms 8 gadiem, 2011.11.16 13:50

Vietējās ziņas