Labo Dāviņu ceļu

Valsts akciju sabiedrība «Latvijas Autoceļu uzturētājs» informē, ka šogad greiderēšanas darbus veikusi gandrīz 64 tūkstošu kilometru garumā. Tomēr mūspusē Bauskas novada iedzīvotāji turpina sūdzēties par ceļa kvalitāti Dāviņu pagastā.

«Uztrauc ceļa posms Bauska–Vecsaule–Nīzere, sākot no asfaltētā ceļa beigām garām Dāviņiem. Situācija tāda, ka 21. gadsimtā braucam trakāk nekā padomju laikos. Trīs nedēļas ceļš nav planēts. Zvanīju uz «Latvijas Autoceļu uzturētāja» vietējo nodaļu, tur atsaka – tad lietus, tad sauss, nekas nav darīts, lai šo ceļu savestu kārtībā,» informēja viens no šoferiem. «Bauskas Dzīve» 14. augustā iemūžināja skatu, kādā stāvoklī bija brauktuve.

Edgars Žilde, «Latvijas Autoceļu uzturētāja» (LAU) Komunikācijas daļas komunikācijas speciālists, informēja, ka situācija uz autoceļa P88 Bauska–Linde, kam minētajā posmā noteikta C uzturēšanas klase, ir zināma. Uz šī autoceļa veic grants seguma iesēdumu un bedrīšu remontdarbus. «Pēc uzturēšanas darbu veikšanas autoceļa stāvoklis un arī braukšanas apstākļi uzlabosies,» skaidroja E. Žilde.

LAU uzsver, ka autovadītājiem jāņem vērā, ka ilgstoša sausuma laikā uz autoceļiem ar grants segumu var veidoties «smilšu vannas» un šķērsviļņi jeb «trepe». LAU regulāri apsekojot valsts autoceļus un atbilstīgi to uzturēšanas klašu prasībām veicot nepieciešamos remontdarbus.

LAU aicina ceļu lietotājus izturēties ar sapratni un būt īpaši piesardzīgiem, kā arī aktīvi turpināt ziņot par būtiskiem autoceļu bojājumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas