Labo grantsceļus 3

Minimālā kārtiņā uzbērts šķembu maisījums, kas izlīdzināts ar šļūci. Tā pašlaik tiek remontēti grants seguma ceļi.

«Pēdējais laiks bija kaut ko labot. Ceļš ir tik bedrains, ka žēl autobusa. Lai gan te grants uzbērta tik minimāli, gluži kā zilumzāles,» tā trūcīgi laboto ceļa posmu Brunavas pagastā raksturo kāds sabiedriskā autobusa šoferis. Akciju sabiedrības «Latvijas Autoceļu uzturētājs» Jelgavas ceļu rajona Bauskas nodaļas vadītāja Antra Kuka skaidro, ka tagad tiešām šķembu maisījums tiek bērts plānā kārtā un tikai tur, kur brauktuves virsējais slānis tik ļoti nolietojies, ka sākusies ceļa kūkumošanās.

Grantsceļu virsas pielīdzināšana jeb šļūkšana Bauskas nodaļā sākta 4. martā. Darbus turpinās, līdz to ļaus laika apstākļi. Vēlāk brauktuvju ikdienas uzturēšana notiks atkārtoti, iespējams, uzberot nedaudz biezāku šķembu kārtiņu.

Vienlaikus A. Kuka atgādina, ka vairumam grants seguma ceļu uz laiku noteikti masas ierobežojumi. «Daudzi ceļi jau tā ir bēdīgā stāvoklī. Tādēļ īpaši sāp sirds, ka tie paši tiek vēl postīti. Pārvadātāji klaji ignorē ierobežojuma zīmes. Tā, piemēram, notiek uz ceļa Bauska–Bērzi–Ādžūni, kur tieši pašlaik no Lietuvas puses intensīvi brauc baļķvedēji,» satraukumu pauž speciāliste. Viņa atkārtoti lūdz uzņēmējus plānot darbus, lai laikā, kamēr ceļi nav pilnībā nožuvuši, pa tiem nevirzītu smagsvara tehniku.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Varētu

vēl te kaut ko kādreiz salabot.. https://www.facebook.com/pages/Pilsrund%C4%81le-Svitene-ce%C4%BC%C5%A1/901057393247677

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 10:46

xxx

Mēs maksājam ceļa nodokli un laužam savas mašīnas,kāpēc Lievuvā ir labāki ceļi.

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 11:05

devil

Kad vecajā Codē Zemgaļu ielu remontēs ???????????????

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 11:13

Vietējās ziņas