Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laikraksta abonementu loterijā galveno balvu iegūst īslīcietis

Avīzes «Bauskas Dzīve» 2014. gada abonementu loterijā galveno balvu – 100 eiro – ieguvis Bauskas novada Īslīces pagasta iedzīvotājs Jons Afanasjevs. Ceturtdien, 23. janvārī, viņam to pasniedza laikraksta mārketinga speciāliste Dace Karļuka.
 
Īslīcietis Jons Afanasjevs ir pensionārs. Viņš strādājis par mehanizatoru vietējā kopsaimniecībā. Laikrakstu, kas pastkastītē ir jau desmitiem gadu, viņš ierasti abonē uz divpadsmit mēnešiem, jo tā ir lētāk. «Bauskas Dzīvē» vispirms izlasot ziņas, apskatot materiālus, kuros būtu kas stāstīts par viņam pazīstamiem cilvēkiem. Pēc tam lēnā gaitā izlasot teju visu avīzi.

Loterijās J. Afanasjevam līdz šim nav laimējies, tādēļ ziņai par lielo laimestu sākumā nemaz nav varējis noticēt. Iegūto naudas balvu – 100 eiro – īslīcietis iecerējis tērēt prātīgi. Samaksās rēķinus, atliks naudiņu avīzes abonēšanai nākamajam gadam, varbūt iegādāsies sev ko noderīgu.

Abonementu izloze «Bauskas Dzīves» redakcijā notika trešdien, 22. janvārī. Līdz ar citiem tajā piedalījās laikraksta lasītājs, baušķenieks Leonīds Aksjonoks. Viņš avīzi regulāri abonē redakcijā, jo tad ir mazāk jāmaksā. Laikraksts pastkastītē ir ap septiņiem, un rīta cēliens mājās sākas ar jaunākā avīzes numura pārskatīšanu. L. Aksjonoks sekoja līdzi izlozes norisei, iesaistījās arī dažu veiksminieku noteikšanā. Viņš atzina, ka tas bijis interesants process, žēl, ka vienīgi pats neko neesot laimējis. Bet tāda jau ir jebkuras izlozes būtība – nekad neko nevar iepriekš paredzēt.

Laikraksta šī gada abonementu izlozē piedalījās 3522 lasītāji, kuri avīzi bija pasūtījuši vismaz uz vienu mēnesi. Līdztekus galvenajai balvai – 100 eiro – noskaidroti arī 20 un 50 eiro ieguvēji. Laimīgo abonentu sarakstu skatīt avīzes 7. lappusē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas