Lasītāji uzteic laikraksta «Bauskas Dzīve» rubriku «Dzīve pierobežā» 1

Sestdien, 7. decembrī, «Rimi» lielveikalā notika kārtējā laikraksta «Bauskas Dzīves» abonēšanas akcija. Anna Kukle no Pīrāgu ciema «Birzītēm» ieradās pirmā, jau 20 minūtes pirms deviņiem. Pasūtījumu veica visam gadam un stāstīja, ja vietējo avīzi abonē jau vairākus gadus. Dzimusi Baltkrievijā, Grodņas apgabalā, un ar vecākiem uz Latviju pārcēlusies viena gada vecumā, tagad dzīvo Gailīšu pagastā. Laikrakstu izlasa no pirmās līdz pēdējai lappusei. Min krustvārdu mīklas, bet konkursoss nepiedalās. Katrs otrdienu un piektdienu rīts ir īpašs, jo ir prieks gaidīt «Bauskas Dzīvi». Avīze pastkastītē ir jau ap pulksten 11, pastnieks vienmēr nāk laikā, un viss esot kārtībā. Laikrakstu vienmēr sūta uz gadu, jo tad nepastāv iespēja, ka varētu aizmirst to abonēt, un tas rada mierīguma sajūtu.

Marika Sīle kopš bērnības abonē vietējo laikrakstu. Lasa to arī viņas mamma Mārīte. Raksti par lauksaimniecību vairs nešķiet pārāk aktuāli, taču aizrauj teksti par mājsaimniecību, patīk gatavot garšīgus ēdienus pēc laikrakstā publicētajām receptēm. Marika risina krustvārdu mīklas un nepaslinko pareizās atbildes arī aizsūtīt redakcijai. Tas beidzot vainagojies ar rezultātiem – pagājušās nedēļas krustvārdu mīklu konkursā sieviete laimējusi dāvanu karti.

Arī Kurtu ģimene laikrakstu abonē jau daudzus, daudzus gadus. Pirmos izlasa sludinājumus, apskata, kas aizgājis aizsaulē, patīk kulinārijas lapas, ielu intervijas, apraksti par cilvēkiem. Paši dzīvo Rundāles novadā, bet ar interesei izlasa arī informāciju par to, kas notiek citur. Vēlētos, lai pastāvīgajiem klientiem tiktu rīkotas loterijas, kā tas bijis pirms vairākiem gadiem. 

Daudzi lasītāji atzinīgi vērtē rubriku «Dzīve pierobežā», raksti likušies tik dažādi un interesanti.

Laikraksta izbraukuma akcijā, kas tiek rīkota jau vairākus gadus pēc kārtas, pārsvarā avīze tika pasūtīta uz ilgāku periodu – gadu vai pusgadu. Nākamā akcija, kad laikraksta «Bauskas Dzīve» darbiniekus varēs sastapt lielveikalā «Rimi», būs 21. decembrī no plkst. 9 līdz 14. Izmantojiet iespēju! Laikraksta abonements var noderēt dāvanā kādam jums tuvam cilvēkam Ziemassvētkos.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

P

Dzivei pierobežā nav ne vainas,jo pārrobežā viss ir lētāks,bet galvenais,gandrīz nav mūsu gludo lielceļu.

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.10 13:55

Vietējās ziņas