Latvija izraudzījusies septiņus kandidātus darbam Eiropas Savienības Reģionu komitejā, viņu vidū arī rundālietis Aivars Okmanis 3

Latvija izraudzījusies septiņus kandidātus darbam Eiropas Savienības (ES) Reģionu komitejā, liecina otrdien, 29.oktobrī, gaidāmās valdības sēdes darba kārtība.

Kā skaidro Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ES Reģionu komitejā Latvijai ir septiņi mandāti un par komitejas locekli var būt vienīgi vēlēts vietējās vai reģionālās pašvaldības pārstāvis.

Oktobra sākumā Latvijas Pašvaldību savienība domes sēdē izvirzījusi šādus kandidātus: Kuldīgas domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu ("Kuldīgas novadam"), Auces novada domes deputātu un LPS priekšsēdi Gintu Kaminski (LZS), Rundāles novada domes priekšsēdētāju Aivaru Okmani ("Cilvēkiem un zemei"), Jēkabpils pilsētas domes deputātu Leonīdu Salceviču ("Jēkabpils reģionālā partija"), Rīgas domes deputātu Daini Turlo (GKR), Pārgaujas novada priekšsēdētāju Henriju Ventu ("Vienoti novadam") un Ventspils pilsētas domes deputātu Jāni Vītoliņu ("Latvijai un Ventspilij").

Par viņu aizstājējiem tiek virzīti: Liepājas pilsētas domes deputāts Gunārs Ansiņš ("Liepājas partija"), Valmieras pilsētas domes deputāts Jānis Baiks ("Vidzemes partija"), Salaspils mērs Raimonds Čudars (JV), Viļakas mērs Sergejs Maksimovs ("Latgales partija"), Ādažu mērs Māris Sprindžuks (LRA), Rīgas domes deputāte Olga Veidiņa (S) un Saldus novada domes deputāts Māris Zusts ("Latvijas Zaļā partija").

Pārstāvji tiek iecelti pilnvaru termiņam laikposmā no 2020.gada 26.janvāra līdz 2025.gada 25.janvārim. Par viņu apstiprināšanu amatos valdība lems otrdien.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

sandrāns

Kandidātos īstenākie kadri, un viens no tiem, kas gatavs sisties par novada pastāvēšanu, arī moisejevičs ar kura bildē 2x3 metru lielumā bija aplīmēta visa pilsēta abās upes pusēs , kad aģitēja par jauno vienotību, bet netika. Baigās izrādās,ka ir īstie kadri uz ES. Tad tik tiešām var nojaust, kas par līmeni ir tajā riktīgajā Eiropā.

pirms gada, 2019.10.28 17:03

Linberts

Ja ir moiša, tad var saprast, ka viss nofīrēts uz ūsiņu.

pirms gada, 2019.10.29 14:18

Vietējās ziņas