«Latvijas autoceļu uzturētājs» šodien Bauskā informēs par ikdienas darbiem ziemā

AS «Latvijas autoceļu uzturētājs» pārstāvji šodien Bauskā informēs par Zemgales plānošanas reģiona autoceļu ziemas uzturēšanas darbu aktualitātēm, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja kompānijas pārstāve Maija Eglīte.

Viņa informēja, ka ceturtdien, 21. februārī, Bauskā «Latvijas autoceļu uzturētāja» vadība stāstīs par aktuālajiem ikdienas uzturēšanas darbiem uz autoceļiem ziemas sezonā, savukārt kompānijas Autoceļu uzturēšanas un pārvaldības departamenta direktors Vilnis Vigulis informēs par slīdamības samazināšanas tehnoloģijām un novitātēm ziemas dienesta darbu organizēšanā.

Tiks apskatīti arī reģionālo un vietējo autoceļu uzturēšanas specifikas jautājumi. Pēc tam notiks «Latvijas autoceļu uzturētāja» ziemas sezonas tehnikas apskate.

Pasākums Bauskā notiks plkst. 10.30 «Latvijas autoceļu uzturētāja» Bauskas nodaļā, Mēmeles ielā 3.

«Latvijas autoceļu uzturētājs» veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 kilometri, no tiem 9129 kilometri autoceļu ir ar melno segumu un 10 989 kilometri ir grants autoceļu, kā arī ikdienas uzturēšanas darbi tiek veikti uz vairāk nekā 900 tiltiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas