Latvijas izlases hokejists Jānis Jaks tiekas ar baušķeniekiem

Iecavnieks Jānis Jaks, Latvijas izlases hokejists, pēc baušķenieka Kaspara Kalēja iniciatīvas tikās ar baušķeniekiem Bauskas novada domes ēkā 11. jūlija vakarā.

Par to, cik liela nozīme var būt vecāku iniciatīvai un centībai bērnu dzīvē, liecina hokejista Jāņa Jaka stāstījums – māte savulaik viņu pieteikusi uz nodarbībām, lai blēņām būtu mazāk spēka. Tagad ieguldījums sāk dot savus augļus.

Jānis Jaks, Latvijas izlases hokejists, pēc baušķenieka Kaspara Kalēja iniciatīvas tikās ar baušķeniekiem Bauskas novada domes ēkā 11. jūlija vakarā. K. Kalējs atzīmē, ka Bauska jau ir ieguvusi atpazīstamību Latvijā ar fanu braucieniem, kurus rīko pēc Latvijas izlases uzvarām Pasaules čempionātā, tāpēc radusies vēlme sarīkot tikšanos ar kādu no izlases hokejistiem un uz aicinājumu atsaucies J. Jaks.

Jaunais hokejists pastāstīja, ka paši īpašākie brīži tomēr esot izlases spēles. «Tu velc Latvijas ģerboni uz krūtīm un tev uzreiz ir patriotisms iekšā. Un tad, kad spēlē, tās ir neaprakstāmas emocijas,» atklāj J. Jaks. Viņš izlasē aizvadījis apmēram 20 spēles.

Tikšanās laikā J. Jaks sarīkoja nelielu viktorīnu, lai izspēlētu divas balvas – nūjas ar sportista autogrāfu. Pārliecinoši labākais bija baušķenieks Artis Duklavs, kurš atbildēja uz vislielāko skaitu jautājumu un otrs veiksminieks bija Aleksandrs Kozijenko no Dāviņu pagasta.

 «Man šī tikšanās ļoti patika. Uzzināju daudz noderīga,» atzīst A. Duklavs. Viņš un jaunieša ģimene interesējas par hokeju. Mājās esot Ginta Meijas nūja, Jāņa Sprukta autogrāfs un piemiņa no Aleksandra Ņižvija. Savukārt pats jaunietis treniņus aizvadot pie izlases spēlētāja Rodrigo Laviņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas