Latvijas – Lietuvas robežas sargāšanā iesaistās zemessargi 3

No šodienas, 1. aprīļa, Latvijas-Lietuvas robežas kontroles punktā, Grenctālē Zemessardzes 1. Rīgas brigādes karavīri un zemessargi sadarbībā ar Valsts robežsardzi nodrošinās personu un transportlīdzekļu kustības kontroli, portālu informēja Zemessardzes 1.Rīgas brigādes informācijas daļā.

Galvenais uzdevums ir izsniegt un saņemt apliecinājumus no Latvijā ieceļojošām vai tranzītā ceļojošām personām par īpašo pasākumu ievērošanu, uzturoties Latvijā, tādējādi ierobežojot Covid-19 epidēmijas izplātīšanos.
Zemessardzes 1. Rīgas brigāde ir gatava nodrošināt norīkojuma grupas, saglabājot spēju veikt noteiktos uzdevumus Rīgā.
Karavīri un zemessargi uzdevumu izpildei tiks ekipēti ar atstarojošām vestēm, zižļiem, lukturiem, un cita veida nepieciešamo ekipējumu, kā arī ar  individuāliem aizsardzības līdzekļu komplektiem.

Jau iepriekš ziņots, ka Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem ir izstrādāts rīcības plāns, ir apzināts personāls un materiāltehniskie resursi, lai krīzes un pandēmijas saasināšanās gadījumā iesaistītos ārkārtējās situācijas risināšanā.

Zemessardzes 1. Rīgas brigādes bataljoni ir veikuši apmācību izvēršamās infrastruktūras izveidē, lai vajadzības gadījumā spētu sniegt atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jā jā

Mēnesis pagājis un mēs uzzinām,ka mums ir zemessargi!!! Kur jūs agrāk bijāt,kad lidostā un ostā vajadzēja kontrolēt,lai saslimušos izolētu? Tātad,varbūtībā,ja mums uzbrūk Krievi,ar viņiem visu laiku biedē mūs, pirmās nedēļas iedzīvotāji ar plikām rokām cīnīsies pret okupantiem un tad pēc pāris nedēļām,ja vien valsts nebūs jau okupēta,tad pieslēgsies zemessargi???

pirms gada, 2020.04.02 17:38

Vietējās ziņas