Latvijas Radio 2 sācis atskaņot sarīkojuma «Latvija Līgo Bauskā» kopdziesmu 5

Latvijas Radio 2 sācis atskaņot sarīkojuma «Latvija Līgo Bauskā» dalībnieku kopdziesmu. Tā ir «Lai līgojam, lai svinam» no izrādes «Skroderdienas Silmačos».Pasākuma muzikālais producents Kristaps Krievkalns dziesmu veidojis etnopopa stilā. To iedziedājuši lielākā daļa koncerta dalībnieku.«Šī dziesma ir kā neoficiāla Jāņu himna, ko zina ikviens. Tā ir klasika, kas nāk no pagājušā gadsimta sākuma. Mazliet bažījos, vai izdosies dziesmā iedzīvināt šodienas izjūtu. Taču, manuprāt, viss izdevies. Pārsteidzoši labi iederējās gan folkloras izpildītāji, gan popdziedātāji un, kā īsti latviskam «Jāņa tēvam» piederīgi, ieskanas Ingus Pētersona lieliskā balss,» intervijā Latvijas Radio pauž Kristaps Krievkalns. Visiem Jāņiem un Līgām ieeja sarīkojumā Bauskas pilskalnā būs bez maksas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, bet pārējie apmeklētāji biļetes lētāk var iegādāties Bauskas kultūras centra «Biļešu paradīzes» kasēs. «Biļešu paradīzes» pārstāvis un «Latvija Līgo Bauskā» līdzorganizators Gatis Majausks informē, ka vēl ir pieejamas 250 biļetes par lētāko cenu - trim latiem. Kad šīs būs iztirgotas, pārējās biļetes maksās četrus latus, bet sarīkojuma dienā tās varēs iegādāties par pieciem latiem. Gatis Majausks stāsta, ka rīkot svinības Bauskā piedāvājusi «Izklaides producentu apvienība 7» un novada dome to akceptējusi. Pasākuma organizēšanā palīdz un piedalās baušķenieki - nodrošina darbaspēku, reklamēšanu un saimniecisko darbību. «Latvija līgo Bauskā» pēdējo gadu laikā būs lielākās saulgriežu svinības mūsu pilsētā. Izpirkts 750 biļešu, bet apmeklētība noteikti būs lielāka, jo dažādu apstākļu dēļ Līgo vakaram biļetes iepriekšpārdošanā pērk reti.  Latvija Līgo Bauskā kopdziesma «Lai līgojam, lai svinam»     

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vai tiešām cilvēkiem tik ļoti trūkst savas Jāņsvināmās vides?

pirms 8 gadiem, 2012.06.10 10:26

to rinda

Bauskas pils piekājē var baudīt to mākslu pilnīgi par velti, dzirdamība ideāla, ņem līdzi un dzer un ēd, ko gribi.

pirms 8 gadiem, 2012.06.09 20:35

Rinda

Un piedevam vel bus jastav garas rindas,pa kuru laiku tad vares baudit makslinieku uzstasanos??????Mani besi garas rindas

pirms 8 gadiem, 2012.06.09 10:48

Jānis

Protams alkaholiskos dzērienus var neļaut ienest , bet kāpec es savus pašceptos pīrāgus , sieru nevaru ienest? Ja cenas būtu lētas , tad pārāk neviens nesatrauktos , bet saprotat paši tie nav Līgo svētki.

pirms 8 gadiem, 2012.06.08 21:32

Ilga

Prieks par paredzamo Līgo pasākumu Bauskā, bet klausoties reklāmu secinājām, ka neko nevarēs nest iekšā, pat minerālīti. Kas tad tie par svētkiem latviešiem- ēdāju, dzērāju tautai. Uz vietas varēs nopirkt, bet tad jau jābūt miljonāram, jo šādos pasākumos cenas ir fantastiski augstas, bet skatīties, kā citi svin, un pašam siekaloties- kas tad tie par svētkiem. Domāju, ka daudzi neies uz šo pasākumu, jo vienkārši nevarēs atļauties, lai kā gribētos.

pirms 8 gadiem, 2012.06.08 15:01

Latvijā un pasaulē