Latvijas TIC pārstāvji pulcēsies Bauskā

Ap 40 Latvijas tūrisma informācijas centru (TIC) pārstāvju trešdien, 30. oktobrī, tiksies Bauskā. Izbraukuma tūrisma informācijas dienas moto ir «Svinam Latvijas TICiem 25!».

Pirmie tūrisma informācijas centri Latvijā izveidoti pirms 25 gadiem, ir tādi, kam aprit 20, 15 un 10, «Bauskas Dzīvei» pauž Inese Turkupole-Zilpure, Bauskas TIC vadītāja. Viņa atklāj, ka baušķenieki ilgi prātojuši, kā nosvinēt 20 gadu jubileju un kolektīvā nolemts «darīt, kā pieklājas pusaudžiem, – aicināt ciemos savus draugus un kolēģus, parādīt viņiem mūspuses piedāvājumu».

Tikšanās reizē plānots pārrunāt aktualitātes nozarē, izvērtēt paveikto un gūt radošu sparu jauniem izaicinājumiem, kā arī sumināt jubilārus un iepazīt Bauskas pusi.

Latvijas un Bauskas TIC jubileju svinību programma solās būt saistoša. Priekšpusdienā Bauskas Rātsnama ceremoniju zālē tūrisma saimes ļaudis uzrunās Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācijas «Lattūrinfo» valdes priekšsēdētāja un Tukuma TIC vadītāja Ingrīda Smuškova. Pieredzes stāstā par Bauskas TIC 20 gadiem dalīsies I. Turkupole-Zilpure. Pēc tam tiks sveikti tie TIC, kuri darbību sākuši pirms 10, 15, 20 un 25 gadiem. Katrs aicināts apsvērt, ko kolēģiem vēlēt un ko iedvesmojošu sacīt.

Plānots apskatīt Bauskas TIC, iepazīt interaktīvo programmu «Sver un mēri Bauskā», viesoties Bauskas muzejā un šova programmā «pastaigāties pa 20. gadsimta Bausku». Pēcpusdienā TIC pārstāvji iepazīs Bauskas alus darītavas ražotni, bet saimniecībā «Vaidelotes» tiksies ar īstu latvju saimnieci un latviešu tradīciju kopēju Dairu Jātnieci un degustēs Zemgales virteņus.

Pasākumu organizē «Lattūrinfo» un Bauskas TIC, atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departaments.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas