Laukos vairs nevarēs izsaukt taksometru 6

Saeimas deputāti pirmajā lasījumā atbalstījuši grozījumus Autopārvadājumu likumā. Iepazīsoties ar tiem, «Bauskas Dzīve» konstatēja, ka izmaiņas likumdošanā liedz daudziem mūsu puses iedzīvotājiem legāli izmantot taksometru pakalpojumus. Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti otrajam lasījumam atbalstīja grozījumus Autopārvadājumu likumā. Komisijas atbalstītās likuma izmaiņas nosaka, ka taksometru vadītāji nedrīkstēs uzņemt pasažierus, dodoties atpakaļceļā no citas pašvaldības teritorijas. Šobrīd spēkā esošais likums pieļauj, ka, aizvedot pasažieri uz citu administratīvo teritoriju, atpakaļceļā var uzņemt pasažierus. Īstenojot iecerētos likuma labojumus mūsu novados, Bauskā reģistrētie taksometri nedrīkstēs sniegt pakalpojumus klientiem, kas vēlēsies, piemēram, no Saulaines, Rundāles vai Ziedoņiem atbraukt uz Bausku.«Pilnīgas muļķības deputāti atkal tur Rīgā taisa,» šādiem un vēl skarbākiem vārdiem likumprojektu komentēja kāds Bauskas taksometra vadītājs, kurš gan nevēlējās savu vārdu publicēt laikraksā. «Mūs ļoti bieži izsauc uz Saulaini, ārzemju tūristi brauc uz Rundāli, bieži no pils izsauc taksometrus. Cik zinu, taksometri nav reģistrēti nedz Iecavas, nedz Rundāles, arī Vecumnieku novados. Tātad tie cilvēki mūsu pakalpojumus izmantot nevarēs?»«Bauskas Dzīve» sazinājās ar Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti Ingemāru Līdaku. Iepazinies ar laikraksta uzdotajiem jautājumiem, viņš pēc neilga laika piezvanīja un atzina, ka likumprojektā iecerētie labojumi tiešām liedz izmantot taksometru pakalpojumus tiem lauku iedzīvotājiem, kuru pašvaldībās tādi nav reģistrēti. Deputāts solīja sazināties ar attiecīgajiem speciālistiem Satiksmes ministrijā, lai izanalizētu šo situāciju. Laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā 18. martā lasiet, kā šo situāciju ierosina labot deputāts I. Līdaks.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

«Bauskas Dzīve» sazinājās ar Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti Ingemāru Līdaku .... Ingmārs Līdaka dzimumu mainījis vai kā? Kopš kura laika Ingmārs Līdaka ir deputāte? Un kopš kura laika Ingmārs ir Ingemārs, bet ne Ingmārs??!! fui pē fui

pirms 9 gadiem, 2011.03.21 12:38

yyy

Te jau uztraucas tie dušmaņi,kas tagad legāli no Rīgas pašvaldības nedabūs atļaujas,lai varētu no Rīgas vedāt pasažierus unpareizi,tagad viņus varēs ņemt oriekšā par nelegālajiem pārvadājumiem, bet Rundāle,Vecumnieki,Iecava droši zinu,ka atļaus Bauskas taksistiem darboties viņu novados!!! Tā kā satraukušies ir nelegālie dušmaņi,jo šis likums ir speciāli domāts viņu apkarošanai!!! Bet AUZĀNA KUNGAM VISPIRMS VAJADZĒJA IEDZIĻINĀTIES ŠAJĀ JAUTĀJUMĀ DZIĻĀK UNTAD AR STULBIEM(anonīms taksometra šoferis man pateica) JAUTĀJUMIEM TRAUCĒT DEPUTĀTUS!!! Auzāna kungs jums patīk celt ažiotāžu neiedziļinoties tēmā! Lēts populisms!!!

pirms 9 gadiem, 2011.03.18 22:50

fe

Tā viņi strādā (pēdiņās) un pēc tam tikai jālabo kļūdas, bet par to viņiem vajadzīgas kompensācijas, pabalsti un prēmijas.

pirms 9 gadiem, 2011.03.18 16:56

cikita

Debīlisms,visus šitos apdauzītos izgudrotājus pēdējais laiks pie sienas pielikt.Varētu padomāt ,ka cilvēki izsauc taksometru tikai prieka pēc.Šis pakalpojums nemaz nav no lētākajiem,bet ja citas izejas cilvēkiem nav tad ko lai citu dara...Lauku cilvēkus laikam vispār grib atšķirt no visa.Būtu paldies pateikuši,ka ir tādi cilvēki kuri šo pakalpojumu vispār sniedz.

pirms 9 gadiem, 2011.03.18 15:34

qqq

Tas ir vāks, viņi toč nav normāli!!!

Nereti braucu ar taksi no Saulaines , tagad ar kājām vakarā uz Bausku ? :o

pirms 9 gadiem, 2011.03.18 13:44

xxx

liekas musu ministrem jumts brauc .jamaina musu ministrus.vini ir loti zema limeni.tadus ar berna pratu mums nevajag.

pirms 9 gadiem, 2011.03.18 09:52

Vietējās ziņas