Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauku uzņēmējus Vecumniekos izglītos par nodokļiem un finansēm

Vecumnieku iniciatīvu un aktivitāšu centrā notiks divi izglītojoši semināri par grāmatvedību un finanšu analīzi lauku uzņēmumu vadītājiem.

Nodarbībā šoceturtdien, 3. aprīlī, tiks skaidroti jaunajiem uzņēmējiem būtiski uzņēmējdarbības plānošanas, nodokļu un finanšu jautājumi, vēstīts Valsts lauku tīkla mājaslapā laukutikls.lv.

Finanšu plānošanu uzņēmējdarbības sācējiem izklāstīs Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Bauskas nodaļas vadītāja Eleonora Maisaka. Ar grāmatvedības uzskaiti fiziskām un juridiskām personām, nodokļu veidiem un maksāšanas kārtību jaunos un topošos lauku uzņēmējus iepazīstinās konsultante Dagmāra Mažule.

Savukārt nākamceturtdien, 10. aprīlī, E. Maisaka stāstīs par uzņēmējdarbības attīstības plānošanu. LLKC Bauskas nodaļas uzņēmējdarbības konsultante Dace Griķe skaidros bruto seguma aprēķināšanu un biznesa attīstības plāna veidošanu.

Seminārs dalībniekiem ir bez maksas. Vairāk informācijas mājaslapā laukutikls.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas