Laukums izbūvēts, bet nav pieejams 5

Pērn, 14. novembrī, svinīgi tika atklāts atjaunotais Bauskas 2. vidusskolas sporta laukums, kas sadalīts trijās zonās – teritorija pie skolas un otrpus Rijas ielai 1. – 12. klašu audzēkņiem, laukums pie bērnudārza «Zīlīte» pirmsskolas vecuma audzēkņiem, kā arī platība pie Rijas ielas, kas paredzēta āra aktivitātēm ikvienam. Tomēr vēl līdz pat šodienai pārbūvētais objekts, kurš saņēmis arī konkursa «Gada labākā būve Latvijā 2018» nominācijā «Labākā ainava» bronzas godalgu, publiskai lietošanai nav pieejams.

Bauskas 2. vidusskolas direktore Vera Grigorjeva skaidro, ka būvniece SIA «Reaton Ltd» nav vēl  izpildījusi visus līgumā paredzētos darbus. Līdz šim brīdim neesot stadiona skrejceļam novilktas baltās līnijas, to paveikt solīts, iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem.

«Man šis laukums ar aktu vēl nav nodots. Pašlaik varam runāt par «de jure» un «de facto». «De facto» mēs varam iet un sportot, bet «de jure» vēl lietas ir kārtojamas starp pašvaldību un būvnieku,» paziņo V.Grigorjeva un piebilst, ka varot runāt vien par skolas daļu, jo par pārējo, kas un kad varēs apmeklēt, lemšot vietvara.

Bauskas novada attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Guna Purene apstiprināja, ka 2018. gada novembrī saņemta būvnieka garantijas vēstule par horizontālo marķējumu uzklāšanu līdz šī gada 30. maijam. Tas nozīmējot, ka sporta laukumu varēs lietot tikai pēc atlikto darbu pabeigšanas.

2. maijā pašvaldībā notikusi darba grupas sapulce, kurā spriests par sporta laukuma apsaimniekošanu un lietošanu. Jautājot, kur var iepazīties ar laukuma lietošanas noteikumiem, Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Pinne paskaidroja, ka tie ir tikai izstrādes procesā. Plānots, ka laukuma lietošanas noteikumi, kā arī cita svarīga informācija tiks izvietota minētā objekta teritorijā.

Kārtība sporta laukumā tikšot uzraudzīta ar videonovērošanas kameru palīdzību, kā arī to regulāri apsekos pašvaldības policija.

Pašlaik zināms, ka bērnudārzā uzstādītās rotaļu iekārtas būs pieejams tikai pirmsskolas izglītības bērniem un pārbūvētā teritorija netiks atvērta publiskai pieejai. PII «Zīlīte» vadītāja Olita Strazdiņa sacīja, ka citi bērni varēs apmeklēt  rotaļu laukumu tikai īpaši organizētu pasākumu laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Žoga Licējs Pasaulītei

Pavasarī tikšot atvērts - Vēl nav, pavasaris tūliņ galā un viss kārtējie solījumi, Laukums celts par iedzīvotāju naudu, bet nav pieejams mums ?. Izsmiekls. Apsekot kārtībnieki pašiem par sevi smiekli nenāk?. neesmu nedz redzējis nedz dzirdējis kad BPP kaut ko darītu lietas labā, izņemot braukājot apkārt. Sporta laukumu salauzīs vasaras laikā, remontam ņems naudu no tautas atkal, un nebus pieejams iedzīvotājiem - kā jau parasti viss iet uz riņķi, - KAUNS !, citu neko izdomāt nevarat.un Čačs tik runā kad naudas nav, bet izlieto piedodiet atvainojiet - sūdos.

pirms gada, 2019.05.06 16:04

Alise

Tā var notikt tikai sūnu ciemā Bauskā. Siltajā laikā tā vien sirds kāroja izkustēties uz āra trenažieriem, bet vārtiņi kā slēgti tā slēgti. Droši vien arī, kad tie beidzot atvērsies, arī bieži būs uz atslēgas. Noteikumus tikai tagad izstrādā? Vai tad jau novembrī, kad nodeva laukumu, nevajadzēja padomāt par lietotājiem? Nezināja kā izskatīsies pavasarī, kurus laist un kurus nelaist?

pirms gada, 2019.05.07 08:32

Tas ir normāli nekā peļama...1. jūnijā sākiet bļaustīties (būtu jābļauj ja ziemā krāsotu līnijas)

pirms gada, 2019.05.07 10:34

?!

Kāpēc darbu veicējs nosaka datumu - 30.maijs, kad krāsot līnijas, nevis darbu pasūtītājs?! Kaut kāds murgs!

pirms gada, 2019.05.07 11:12

Priekā

Pašvaldībai šķiet, ka tagad ziema turpinās, jo ir tak mīnus grādi. Tas, ka aprīlis bija netipiski silts un saulains nevienu neinteresē. Pats smieklīgākais, ka tiklīdz paspārda šo skudru pūzni, kas izvērsies Uzvaras ielā, tā arī līniju krāsotājs laukumā ir parādījies :-)

pirms gada, 2019.05.07 12:30

Vietējās ziņas