LED gaismekļu ražotāja «Vizulo» apgrozījums pērn audzis par 24,2%

LED gaismekļu ražotāja SIA "Vizulo" apgrozījums pagājušajā gadā bija 10,013 miljoni eiro, kas ir par 24,2% vairāk nekā 2018.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieaugusi par 22,1% un bija 816 346 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Iecavas novadā bāzētajā "Vizulo" ražotnē uzņēmums izgatavo LED āra apgaismojumu, kā arī gaismekļus iekštelpām un prožektorus. Aptuveni 90% produkcijas tiek eksportēti uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm. Lielākie eksporta tirgi ir Francija, Nīderlande, Igaunija, Islande, Izraēla, Jaunzēlande, Somija, Šveice un Vācija.

Kompānijā atzīmēja, ka pērn uzņēmumā audzis arī kopējais darbinieku skaits no 99 līdz 129 darbiniekiem.

"Ienākumu pieaugums ļāva mums turpināt arī jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanu un izpēti, turpināt sāktos rūpnieciskos pētījumus dažādu LED gaismekļu izstrādē - savietojot dažādas elektronikas un mehānikas formas, kā arī veikt darbu pie eksperimentālās viedās apgaismes pilsētas projekta, kas būs mūsu nākamo redzamāko darbu turpinājums," skaidroja "Vizulo" valdes priekšsēdētājs Jānis Zeltiņš.

Ņemot vērā, ka Covid-19 izplatība un ar to saistītie ierobežojumi Latvijā un citviet pasaulē ir kavējuši dažādu biznesa jomu attīstīšanu un ekonomiku kopumā, uzņēmuma vadība nepārtraukti seko līdzi notikumiem pasaulē, lai varētu operatīvi reaģēt un pielāgot ražošanu atbilstoši situācijai. Darbs 2020.gadā pie sāktajiem līgumiem turpinās, un uzņēmums plāno saglabāt esošos pārdošanas apmērus.

2018.gadā "Vizulo" strādāja ar 8,063 miljonu eiro apgrozījumu un guva 668 366 eiro peļņu. 

Kompānija "Vizulo" reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 550 000 eiro. Uzņēmuma vienīgas īpašnieks ir AS "Vizulo Group", bet patiesais labuma guvējs ir Linda Zeltiņa.

Arī "Vizulo Group" reģistrēta 2012.gadā. Koncerna sastāvā ir meitasuzņēmumi "Vizulo", SIA "Vizulo Solutions" un SIA "Vizulo ESCO". Lielākā daļa speciālistu no "Vizulo" izpētes un attīstības inženieru komandas ir Rīgas Tehniskās Universitātes absolventi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas