Ledus laukumu Iecavā gatavo čempionātam 2

Sestdien, 24. janvārī, Iecavas ledus laukumā paredzētais ģimeņu atpūtas sarīkojums «Kannings» nevarēja notikt, jo mainīgo laikapstākļu dēļ tam nebija gatavs ledus segums, «Bauskas Dzīvi» informēja Iecavas hokeja kluba vadītājs Andris Štībelis.

Daži cilvēki sestdien pirms norādītā sarīkojuma sākuma bija atnākuši līdz ledus laukumam, taču uz afišas bija paziņojums, ka sarīkojums pārcelts.

A. Štībelis ar kluba biedriem sestdien sāka attīrīt laukumu no sasnigušā sniega, lai nākamās nedēļas nogalē tas būtu gatavs novada hokeja čempionātam. «Tā kā sals mijās ar atkusni, ledu nespējām sagatavot atpūtas pasākumam, bet tagad mums jāstrādā, lai hokejisti varētu sacensties novada sacīkstēs,» teica kluba vadītājs.

Viņš atgādina, ka visām komandām sacensībām obligāti jāpiesakās iepriekš, lai varētu plānot spēļu norisi. Patlaban tās iecerētas gan sestdien, gan svētdien – 31. janvārī un 1. februārī.

Pašvaldība informāciju par ģimenes pasākuma «Kanninga» – kērlingam līdzīgas izklaides ar kannu stumdīšanu pa ledu – norises laiku sniegs atsevišķi, vēstīts mājaslapā iecava.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jurka

Mums Bauskas novadā ir divas hokeja komandas,kuras spēlē dažādos Latvijas čempionātos,bet Bauskas pilsētā nav neviena hokeja laukuma !!! Kas pie tā ir vainīgs? Varbūt Bauskas novada sporta centra vadītājs Zintis Alksnis vai varbūr Bauskas novada sporta galvenā organizātore Inga Ūbele??? Abiem ir lielas algas par sporta organizēšanu Bauskas novadā !!!

pirms 6 gadiem, 2015.01.25 23:03

www

Tieši tā!
Man ir jau 50 gadi.Kad biju pusaudzis,daudz rakstīju vietējā laikrakstā par šo tēmu.Mums arī bija vairākas komandas,bet laukuma tā arī īsti nebija.Kādu laiku tas atradās aiz kinoteātra,pirms tam tagadējā skeitparkā,vēl pirms tam pie kombināta Saule(tur ir tāds laukumiņš kur tehnika stāvēja Rīgas ielas remonta laikā).
Tagad man ir izauguši 2 dēli.Viens jau liels, otrs vēl mazs.Abiem ir vēlme slidot,spēlēt hokeju,bet nav iespēju.Uz Jelgavu izbraukāt ir padārgi.Tad nu meklējam kur varētu paslidot. Vēl pavisam aizmirsu,bija centrā pie Rimi ,dīķis kur arī varēja baudīt ziemas priekus.
Tā kā ,atvainojiet par pesimismu,bet ja 35 gadu laikā nekas nav mainījies,tad ne Alksnis ,ne Ūbele to neizmainīs.
Šīs tēmas sakne jāmeklē kur citur!

pirms 6 gadiem, 2015.01.26 08:23

Vietējās ziņas