Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Lejeniekos» dibinās jaunu partiju 11

Partija «Brīvais saraksts» tikšot dibināta sestdien, 16. jūlijā, pulksten 11 Viļa Pļūdoņa dzimtajās mājās Bauskas novada «Lejeniekos». Viena no dibināšanas pasākuma organizatorēm ir baušķeniece Iveta Kalniņa, kas darbojās kustībā «Tautai pietiek». Šī kustība šī gada pavasarī organizēja protestus pret a/s «Latvenergo» jaunajiem tarifiem. «Mūsu nostādne – jāizvēlas labākie sava aroda speciālisti darbam valdībā. Mēs ministrus meklēsim pēc profesionalitātes principa, nevis «bīdot» savējos amatos. Nevis kā «nothing special», kas savulaik derēja vairākos ministra amatos,» savu viedokli pauž I. Kalniņa. «Saskaņā ar pašreizējo vēlēšanu regulējumu izveidots saraksts, kura kandidāti nav saistīti ar līdzšinējām politiskajām partijām, katrs pārstāv savus vēlētājus. Tā ir arī iespēja politikā ienākt cilvēkiem, kas nav angažēti vai iepriekš atsijāti partiju sietos,» tā par jauno partiju saka tās organizatori mājaslapā brivaissaraksts.lv. Organizatori uzsver, ka partija nav pašmērķis, bet tā ir jāveido, lai vairāk spētu darīt Latvijas labā. Partijas mērķis – deleģēt valsts pārvaldi labākajiem katrā jomā, profesionālākajiem un zinošākajiem, nevis kādu ekonomisko grupējumu vadītiem. Uz pasākumu visi aicināti ierasties kopā ar ģimenēm, jo tā ir iespēja pavadīt dienu jaukā vietā muzeja teritorijā. Noslēgumā plānots palaist pa Mēmeli no papīra salocītas, no meldriem uzvītas peldošās svecītes. Tā kā likums neliedz partijas dibināšanai garāku procesu, tiek domāts par nākamo tikšanos, kas pabeigtu partijas dibināšanu. «Mēs tagad iesim citu ceļu – nebūs staigāšana, bļaušana un protestēšana, bet gan nopietni strādāsim, meklēsim labus speciālistus, kas prot savu darbu,» tā I. Kalniņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Indras māsa

Makaku un hamelionu cirkāde,- "eiro" gaumē. ! Super...

pirms 9 gadiem, 2011.07.19 11:27

!!!!!!

vecie,lai iet mājās atpūsties un saeimā 50 deputātus1

pirms 9 gadiem, 2011.07.14 14:23

monta

par aktivitātēm - slavējami un paldies par jau padarīto, bet...vēl viena partija tikai sašķels latviešu vēlētāju balsis. Un 5% tāpat nepārvarēt (pārāk maz laika atpazīšanai), tā kā politiski neapdomīgs solis.

pirms 9 gadiem, 2011.07.14 12:24

skaudīgajiem latviesiem

Jūs nevarētu,kā Iveta nostāties uz tilta un aizsargat savas pilsetas slimnīcu,bet viņa varēja un,piedevam,vēl izturēja smago tiesas procesu,kura guva uzvaru.Tādas sievietes ir jaciena un tieši tādām jābūt Saeimā,viņas izdarīs nevis tukši pļurkstēs pie neta!

pirms 9 gadiem, 2011.07.14 12:08

ups

Kamdēļ tāda skaudība,lai dibina jaunie . Vēl vecie nevar attīrīties no padomijas laika sev piešķirot dažādus atvieglinājumus. Pēdējais , kā bija dzirdēts saņēmuši ielūgumus uz Kantri. Nekur pasaulē tā nenotiek, cienījamie tautas kalpi.

pirms 9 gadiem, 2011.07.14 09:58

vēlētāja

Murgs!!! Vai tad mums partiju nepietiek!!! Var taču darboties kādā no esošajām un ienest to gaismu tajās.

pirms 9 gadiem, 2011.07.14 08:37

sākas lesbiešu šovs:)))))))))
jo tālāk jo trakāk jo interesantāk:)))))))))))))))))))))))))

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 22:53

Indra Lintiņa

Priecājos par Bauskas aktīvo iesaistīšanos visās valsts sāpīgajās jomās.Iveta ir pierādījusi,ka ar savu sirds degsmi,dziļo Latvijas mīlestību,sirds siltumu,sievietes spēku un sirds gaišumu var stāties pretī mūsu valsts apsēstajiem rēgiem,kuri uzglūn,lai iznīcinātu pēdējo mums piederošo dzīvības malku.Es pati tajā dienā atradīšos tālu-koncertā,bet domās būšu Bauskā,jo vienmēr esmu atbalstījusi kustību-Tautai pietiek! Izaugsmei jābūt,šībrīža situācija "spež" dibināt "partiju"! Iesaistīšos tiklīdz atgriezīšos! Mums izdosies! Ivetiņ,bučas Tev!

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 22:04

Ha ha

Ooooooooo....Nu sākās... nu tagad īstie....:)

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 21:02

Jevdokija

Путь выхода из кризиса для всего цивилизованного человечества, а значит и для латвийского народа, существует только один единственный, ВНЕДРИТЬ В ОБРАЗОВАНИЕ, УПРАВЛЕНИЕ, ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВО, НОВУЮ НАУЧНУЮ ПАРАДИГМУ или ФУНДАМЕНТАЛЬНЫЕ ЗНАНИЯ НАУКИ ЭПОХИ РАСШИРЕНИЯ.
Никто из политиков Латвии, не выведет латвийский народ из тупика, если не понимает принцип действия закона СООТВЕТСТВИЯ СВЕТА И ЗВУКА. Кризис - это следствие и случился он из-за проблем в голове, значит, пока не будут устранены причины, создающие у людей проблемы в голове, следствие не изменится. Все знания, что предоставляет ортодоксальная наука через Государственную Систему Образования, сжимают сознание не только школьников, студентов, предпринимателей, политиков, но и самих учёных, поэтому все науки в тупике. ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ ДЛЯ ЧЕЛОВЕКА ВЫСТРАИВАЕТСЯ ЕГО СОЗНАНИЕМ, это закон Мироздания.
Основной причиной, которая создаёт проблему в голове, является НЕСООТВЕТСТВИЕ ПОНЯТИЯ И СЛОВА ЕГО ОБОЗНАЧАЮЩЕГО.
Я не желаю идти в политику, не желаю быть ни министром ни президентом, но я единственный человек в Латвии, кто ясно видит, как нужно начать осуществлять вывод латвийского народа и экономики страны, из тупика, так как 5 лет без оплаты своего труда, работала над проектом по выводу предпринимательства из кризиса. Я владею целостными знаниями по проверке проектов на устойчивость и могу разъяснить политикам и ортодоксальным учёным, принцип действия ЗАКОНА СООТВЕТСТВИЯ СВЕТА И ЗВУКА, который необходимо внедрить в управление проектом в предпринимательстве. Только после того, как народ начнёт расширять своё сознание, для него начнётся выстраиваться другая действительность.
Закон СООТВЕТСТВИЯ СВЕТА И ЗВУКА открыл российский учёный Толстых В.П.
http://www.youtube.com/watch?v=dT6tLuKXkPo&feature=player_embedded

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 20:14

Latvijā un pasaulē