Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lems par algu paaugstinājumu Iecavas pašvaldības iestādēs 8

Iecavas dome ārkārtas sēdē otrdien, 4. februārī, lems par šī gada budžeta projektā plānoto atalgojuma paaugstināšanu pašvaldības iestādēs, liecina informācija mājaslapā iecava.lv.

«Bauskas Dzīve» jau vēstīja par finanšu komitejā apspriesto ierosinājumu palielināt atlīdzību domes administrācijai, deputātiem, bērnudārzu, skolu, Veselības centra un kultūras nama darbiniekiem.

Finanšu komitejas deputāts Atis Avots (LDSDP) no opozīcijas iepriekš informēja, ka rosināts visiem «no priekšnieka līdz sētniekam» algas celt par 25 latiem jeb 35 eiro. Jāpiebilst, ka šogad valstī palielināta minimālā alga no 200 latiem jeb 285 eiro līdz 225 latiem jeb 320 eiro. Pozīcijas deputāti rosināja atalgojumu pašvaldības algotajiem darbiniekiem proporcionāli celt par 12%, taču opozīcijas deputāti šo ierosinājumu apstrīdēja.

Jāatgādina, ka Iecavas novada domes struktūrās algas teju visiem paaugstināja 2010. gadā, to pamatojot ar atkopšanos no krīzes. Pirms tam atalgojums un arī štats tika samazināts, jo finanšu risku pašvaldībai radīja ne tikai krīzes iestāšanās, bet arī neparedzēti lielās mājas «Aizupieši» remonta izmaksas. Tolaik atalgojumu necēla vienīgi minimālo algu saņēmējiem, un solījumu to izdarīt tuvākajā laikā deputāti pēc tam piemirsa.

Algu apspriešanas sēde otrdien sāksies pulksten 8. To var brīvi apmeklēt visi interesenti. Darba kārtībā paredzēts arī apstiprināt 2013. gada budžeta izpildi.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

100 gadīgs vecis

Uzskatu ka šamie censoņi šos algas pielikumus ir godam nopelnījuši, ja, cik es stāvot zupas virtuves rindā esmu novērojis, tad tauta arī dzīvo aizvien labāk un labāk. Paldies viņiem par to (zemu jo zemu paklanos) ... Ka tavu māti - zupa izlija un tagad būs jābadojas līdz nākošajai tautas barošanas reizei!!!

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 22:02

Ese

Labāk domātu kā pazemināt komunālos izdevumus nevis palielināt algas

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 08:39

koļa

ja nepalielina kopējos izdevumus algu fondam, tad apsveicami:)

bet zinot, ka tiek jaunas štat vietas izveidotas, tad atzīme neapmierinoši
kā arī palielināts atkritumu savākšanas tarifs- nelietīgi

laikam deklarēšos pie Nila tomēr:) starp citu kā ar Iecavnieka karti?

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 08:52

es

Piekrītu Esei....,bet par cik lielākā daļa deputātiņu dzīvo privātmājās (kas celtas par sūri " nopelnīto" naudiņu), tad viņiem neinteresē cik maksā komunālie maksājumi iecavnieku dzīvokļos.Tāpēc es jau vairākus gadus esmu deklarējies Rīgā.Vismaz uz mana rēķina viņi savas algas necels!

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 12:18

bigs

starp citu pilnīgi piekrītu koļa un es- kā ar iecavnieka kartēm u.c.- pasakiet kaut vienu labumu, kas būtu paredzēts tikai iecavniekiem. Nev pelnijuši nekādu algas paaugstinājumu admiinistrācija un vinu darbinieki, jo es neredzu nekādus uzlabojumus. Cik ilgi va runāt par dalīto šķirošanu, cik ilgi var runāt par saboedrisko transportu - vai uzlikt reisu - 10.46??? ir gudri, ja tieši šajā pašā minūtē jau iet autobuss, kur ir loģika? Beigu beigās arī klaiņijišie suņi un kaudzēm kaķu ir pašvaldības probl\ema, kad runā par to, tad tam nab naudas... tad lūk šeit arī tā atrastos un, visbeidzot, Iecavā nu galīgi nav tās sliktākās algas kaut vai salīdzinot ar to pašu Rīgu....Tā kā pilnībā neatbalstu kaut ko tādu pie tik daudz nepilnībām

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 14:21

Annija Jakovļeva

Kā skaidrots, tad pagājušajā gadā lielākā daļa pašvaldības līdzekļu ir novirzīti tieši izglītības jomai. Skatoties arī četru gadu griezumā, varam redzēt, ka pašvaldība rūpējas par gados jaunāko iecavnieku labklājību. Netiek atstātas novārtā arī pārējo iedzīvotāju intereses. Pašvaldība ir atsaucīga, ja ir kādi tieši ieteikumi, ko ir nepieciešams uzlabot, tāpēc esam atvērti sarunai. Aicinu vairāk sekot līdzi aktuālajiem notikumiem, pasākumiem un dažādu projektu realizācijai!

pirms 6 gadiem, 2014.02.05 10:04

nesapratne

Toties nekustamā īpašuma nodoklis katru gadu pieaug...kur skaidrojums?

pirms 6 gadiem, 2014.02.06 14:13

Annija Jakovļeva

Nekustamā īpašuma nodokļa apmērs ir atkarīgs no objektu kadastrālās vērtības. Kadastrālo vērtību nosaka Valsts zemes dienests. Tātad, jo lielāka kadastrālā vērtība, jo lielāks nekustamā īpašuma nodoklis.

pirms 6 gadiem, 2014.02.10 11:01

Vietējās ziņas