Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lems par jauno Viesturu pagasta vadītāju 8

Nākamnedēļ, 25. jūlijā, Rundāles novada domes sēdē lems par Viesturu pagasta vadītāja vietas izpildītāja Vitālija Bļinkova atbilstību pārvaldes vadītāja amatam, tā «Bauskas Dzīvi» informē Rundāles novada domes pārstāve Kristīne Kosoja.

Aptuveni pirms mēneša, neilgi pēc atlūguma iesniegšanas, novada domes sēdē nolēma atbrīvot deputātu Nauri Brūveli («Cilvēkiem un zemei») no Viesturu pagasta pārvaldes vadītāja amata. Kā argumentu N. Brūvelis minēja vēlmi palikt deputāta amatā un vairāk strādāt savā uzņēmumā SIA «NJD».

Tūlīt pēc tam tika izsludināts konkurss uz vakanto vadītāja amata vietu Viesturu pagastā. Līdz 9. jūlijam, kad bija pēdējais pieteikšanās termiņš, Rundāles novada dome saņēma četrus pieteikumus. Trīs kandidāti bija Rundāles novada iedzīvotāji, viens – no Bauskas novada. Pēc divām dienām visi kandidāti tika aicināti uz pārrunām ar domes deputātiem. Par piemērotāko amata kandidātu atzīts Vitālijs Bļinkovs, kurš iepriekš bija Viesturu pagasta speciālists saimnieciskajos jautājumos. No 15. jūlija viņš ir Viesturu pagasta pārvaldes vadītāja vietas izpildītājs.

Kandidātiem tika izvirzītas šādas prasības: pieredze valsts pārvaldē, darbā pašvaldībā vai vadošā amatā; atbilstīga izglītība; labas komunikācijas spējas, spēja patstāvīgi organizēt darbu, pieņemt lēmumus un strādāt komandā; spēja ātri reaģēt un pieņemt lēmumus nestandarta situācijās; labas datorprasmes; augsta atbildības izjūta, precizitāte un lojalitāte.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Aivars

Vai dieniņ, izrādās, ka Bauskas novada savējo iebīdīšanas amatos sērga, pāriet jau uz blakus novadiem. Ja jau vēl pirms amata konkursa izsludināšanas zin atbilstošāko kandidātu, kurš uzvarēs, tad viss ir skaidrs par atbilstošajiem kandidātiem...

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 14:01

Cirvis

Pietiek vienreiz cepties! Esam deputātus ievēlējuši, ļausim viņiem strādāt. Kādam kaut kas vienmēr var nepatikt, bet tāpēc sava žults te nav jālej.

pirms 7 gadiem, 2013.07.20 07:30

dons pedro

Šādu iznākumu paredzēdams, es nemaz nemēģināju startēt šo gudrinieku izsludinātajā konkursā, jo šī sērga man ir zināma no patreizējās dzīvesvietas. Vispār jau tas ir tikai dabisks process: ja dabā visiem barības nepietiek, sākas nežēlīga cīna par izdzīvošanu. Šajā gadījumā tā ir savu cilvēku bīdīšana pie daudzmaz labi piepildītas siles.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 15:03

vai ne

un tā tava dzīvīte paies - paredzot iznākumus un sēžot pie tās tukšākās siles un mēģinot īpaši nekur neiesaistīties

pirms 7 gadiem, 2013.07.20 09:48

Lasītāja

Mans viedoklis - Tas ir tikai normāli, ka no četriem kandidātiem Viesturu pagastā jau strādājošais bija zinošākais un praktiski saprot, kas un kā darāms. Vai tad bija jāņem kāds, kuram par pārvaldnieka darbu nav zināšanu, ka tik nebūtu savējais?

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 17:19

...

Cilvēks strādīgs un zinošs - vislabāk zina kas darāms Viesturu pagastā!!! Ne vienu vien reizi to ir pierādījis - AR DARBIEM !!! Bet tie bļauri lai mauj tālāk !!! Katrs dara to ko vislabāk pieprot !!! ))))))

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 21:05

Larisa

Beidzot savedīs kārtībā Viesturus,Vitālijs ir jau pierādījis sevi darbos Bērstelē.Cerams nepievils.

pirms 7 gadiem, 2013.07.21 10:50

..

iepriekšējais pārvaldnieks gan sevi vairāk varēja pierādīt...pievīla - tomēr neviens neko neteica....tie paši Viesturieši ))) Topošais - jaunais pārvaldnieks vienkārši darīs darbu ko darīja jau pirms tam.... ))

pirms 7 gadiem, 2013.07.21 14:32

Vietējās ziņas