Lidmašīna ar Bauskas vārdu jau pārvadājusi vairāk nekā 35 000 pasažieru

Jau ceturto mēnesi daļa lidsabiedrības «airBaltic» klientu iecerētajā galamērķī tiek nogādāti ar  «Airbus A220-300» lidmašīnu, kuras sānus rotā Bauskas vārds.

«AirBaltic» pārstāve Alise Briede stāsta, ka lidmašīna ar Bauskas vārdu pagājušajā nedēļā bijusi Nicā, Minhenē, Milānā, Telavivā, Londonā, Berlīnē, Maskavā, Abū Dabī, Malagā, Tbilisi, Amsterdamā un Sanktpēterburgā. Kopš 8. novembra tā pārvadājusi vairāk nekā 35 000 pasažieru.

Baušķenieks Valdis Ozoliņš, pētot lidsabiedrības izdoto žurnālu «Baltic Outlook», nebija atradis ne vārda par Bausku un brīnījās, kur tad solītā informācija par Latvijas iedzīvotāju iecienītākajām apdzīvotām vietām.

A. Briede apstiprināja, ka pagājušā gada nogalē minētajā izdevumā bijis publicēts īss apraksts par apskates iespējām katrā no 14 mīlētākajām Latvijas pilsētām. Sākot ar aprīli, ikvienā numurā divas pilsētas tiks aplūkotas plašākā materiālā. Raksts par Bausku plānots jūlija numurā, apliecināja A. Briede.

Jau vēstījām, ka «Airbus A220-300» lidmašīna ar reģistrācijas numuru YL-CSI Bauskas vārdu ieguva naktī uz 8. novembri.
A. Briede stāsta, ka tagad jau puse lidsabiedrības pasažieru lido kādā no jaunajām lidmašīnām, kurām doti Latvijas pilsētu vārdi, kas noskaidroti iedzīvotāju balsojumā. Atgādināsim, ka, pateicoties mūspuses iedzīvotāju aktīvajam balsojumam, «airBaltic» aptaujā Bauska ar 3716 balsīm ieguva 8. vietu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas