«Līdumniekos» pulcējas pludmales volejbolisti 21

Kārtējie pludmales volejbola mači aizvadīti zemnieku saimniecības (z/s) «Līdumnieki» smilšainajos laukumos. Saulainajā 6. jūnija dienā spēlētāji sacentās par Bauskas novada balvu pludmales volejbolā.
 
Otrajā no sezonas sešiem paredzētajiem turnīriem z/s «Līdumnieki» pulcējās trīs veterānu komandas un septiņi vīru konkurences dueti.
Veterāniem 40+ grupā, izspēlējot apļa turnīru jeb katrs ar katru vienu reizi, veiksmīgākie izrādījās un par uzvarētājiem kļuva Bogdans Kohanovskis, Didzis Domakejevs un Juris Dubinskis, otrie – Uldis Kolužs, Normunds Jubelis, Boriss Muravjovs, trešie – Valdis Tijons, Alfons Zaķis un Aleksandrs Staļmačenoks.

Vīru sacensībās pirmo reizi startēja dalībnieki no Bauskas novada Vecsaules pagasta, ierodoties divu pāru sastāvā. No Mežotnes pagasta atbrauca trīs dueti, no Bauskas viens, bet viena vienība pārstāvēja Rundāles novadu.

Kopumā, kā jau ierasts, sacensības aizvadītas draudzīgā, sīvas konkurences gaisotnē. Katrs pāris izspēlēja apļa turnīru, vietas sadalot pēc izcīnītajiem punktiem. Spēlēts tika līdz divu setu uzvarai. Ne reizi nepārspēts, sešās cīņās zaudējot tikai vienu setu, uzvarētāju godā baušķenieku duets – Nauris Artimovičs un Artūrs Zaķis, otrie mežotnieki – Uģis Dombrovskis ar Agri Šulcu, bet trešie – Valters Ramma ar Valēriju Makarovu.

Sacensību organizators un galvenais tiesnesis Boriss Muravjovs uzteica dalībniekus par piedalīšanos un pauda prieku par līdzvērtīgām cīņām laukumā. «Uzvarētāji bija pārliecinoši, taču otro un trešo vietu, arī ceturto un piekto šķīra tikai viens punkts. Komandas izspēlējās, labi pavadīja laiku. Domāju, ka diena bija izdevusies,» tā B. Muravjovs. Viņš ir priecīgs par duetiem, kuri ieradās pirmo reizi, kā arī slavēja jaunos censoņus.

Pirmās vietas ieguvējs Artūrs Zaķis minēja spēcīgo konkurenci un akcentēja sava dueta stiprās puses: «Mēs ar pārinieku esam saspēlējušies. Sezonas ievadā trenējāmies un patlaban laukumā starp mums valda lieliska sapratne un sadarbība. Iespējams, tieši šo īpašību trūkst citiem pāriem, jo tie sabrauc kopā tikai uz mačiem.» A. Zaķis un N. Artimovičs sezonas aizvadītajās spēlēs vēl ne reizi nav jutuši zaudējuma rūgtumu, vien katrā turnīrā piekāpušies tikai vienā setā. «Paldies Borisam par ierasto zupu. Varējām iestiprināties un atgūt zaudētos spēkus,» smaidot noteic Artūrs.

Nākamais turnīrs z/s «Līdumnieki» laukumos paredzēts 20. jūnijā, savukārt Vecumnieku novadā otrais «Beachvolley 500» posms notiks 27. jūnijā Vecā ezera krastā.

Pievieno komentāru

Komentāri 21

Jocīgi

Jocīgi,ka Bauskas novada balva pludmales volejbolā notiek Rundāles novadā,bet ne Bauskas novadā. Tātad Bauska sponsorē cita novada sporta aktivitātes. Vai tad Bauskas novada sporta organizātori par to saņem savas lielās algas,ka viņu vietā darbu veic Rundālietis Boriss Muravjovs??? Zinti,par ko tev maksā algu?

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 00:11

Inga

Kāpēc Bauskā nav pludmales volejbola laukumu sacensībām? Inga,par ko tev maksā algu? Vai par to ,ka Graudiņš un Muravjovs Rundāles novadā,kur dzīvo ,rīko Bauskas novada pludmales čempionātu? Vai tiešām Ābelniekam nav apnikusi Bauskas sporta funkcionāru darba imitēšana uz citu sporta organizātoru rēķina. Citi dara darbu.bet Bauskas funkcionāri par to saņem algu!!!

pirms 5 gadiem, 2015.06.14 00:08

Spēlētājs

Jāpriecājas ka šādi turnīri vispār tiek organizēti, pateicoties pašiem rīkotājiem. Un Dome tur labi ja apbalvojumu nodrošina. Un tas ka Bauskā dominē tikai trīs sporti: Florbols, Basketbols un Futbols tas ir sen skaidrs. Uz smilšu laukumiem laikam nav ko cerēt, kgan lejā stadionā vecā izdragātā mini futbola laukuma vietā kur neviens neko prātīgu nedara sanāktu 3 kārtīgi smilšu laukumi, kur varētu laist jaunās atvases trennēties kā arī uzrīkot ne tikai vietējā mēroga sacensības, kas es domāju Bauskai nenāktu pa ļaunu + vieta pie upes ideāli piederas pie smilšu voleja būtības.

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 10:45

aa

vis jau ir pareizi bet futbols vairs nav diezcik populars un 3 smilsu laukumus volejbolam? tu laikam tik 1 sporta veidu zini, un pasaki kur bauska ir pec tevis teikta populara fubola normals minifutbola laukums?

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 12:33

US

vecā roķenes laukuma vietā var iekārtot pāris smilšu laukumu, vajadzīgi līdzekļi, kuru nav un nebūs...jo jāceļ multifinkcionāli sporta centri!

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 14:08

Spēlētājs

Cik noprotu arī šis centrs tiek daļēji finasēts pa eiropas naudiņām, vai tad būtu grūti pieķert šos laukumus ar klāt, ja pat mazzemnieki Boriss un Fredis ir spējuši pa saviem līdzekļiem šo sakārtot? Bet nu prieks vismaz ka pie šiem var aizbraukt un izkustēties :)

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 14:39

buks

Mazzemnieki spēj, bet lielzemnieki ......un lielzemnieces!!!

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 22:50

Spēlētājs

Nu cik man zināms aiz 1. vidusskolas ir visiem parametriem atbilstošs laukums nesen taisīts. Tāpat arī pašā stadionā divi minifutbola laukumi ir vnm bijuši, sadalot lielo uz pusēm. Par to vai viņus drīkst un var lietot tā ir cita opera, tas ir jārunā ar Zinti. Par 3 voleja laukumiem runājot, laikam vnk neesi bijis nekur kur uzrīko kkādus normāla līmeņa sačus. Spilgts piemērs vecumniekos pie ezera aizbrauc paskaties, ka vienlaicīgi var vīrieši, seniori un sievietes spēlēt. Arī pie Borisa ir divi laukumi, un tici man ja ir vairāk komandas visa diena vien paiet spēlēs. Tapēc par augstāk izteiktu komentāru ja taisa tad taisa tā lai var arī varbūt kādu Latvijas mēroga posmu uzrīkot.

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 13:48

aa

:) aiz videenes ir gadsimta cirks projekts pa miljonu bet laukums nedaudz pa isu lai varetu oficiali maci notikt . bet es seit biju runajis nevis 7 x7 ka tu noprati bet gan 5x5 ta saucamo futzalu kura vienigais laukums man zinamais laukums ir tas noplukusais stadiona.par taviem 3 laukumiem tu saproti ka tu gribi novirzit visus bauskas rajona sporta lidzeklus 1 sporta veidam kurs nebut bauska nav popularakais? tad mos ta laukuma vieta uztaisam ara florbola laukumu? ideja nav slikta es atbalstu esmu par , bet beigsim murgot un sapnot. pasties uz apmekletibu cik sini cempi piedaliajs cilveki ? un tu tadai saujinai cilveku gribi izteret milijonu? nez vai kludos bet manuprat tu esi zakis artura tevs jo 1 es tadu nepratigu ideju ar 3 beca laukumiem jau dzirdeju no vina mutes un doma bij aiz liduma kulturas nama kur tas 1 beca laukums vel 2 klat pietaisit!

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 14:59

aa

aizmirsu pielikt par tiem taviem saciem pasties ka riga spele getho games fuzi basi flori laikam nesi nekur bijis neko redzejis kadas tautu masas tur savacas!:)

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 15:01

Spēlētājs

Runa iet ka vispār nav voleja laukumu bauskā un vai šo nevar pieķert klāt pie multi halles par eiropas naudiņām + izmaksas ir ne miljonos ne simtos, labi ja pāris desmiti EUR. Par apmekletibu runajot ne katrs var un grib braukt 10+ km lai speletu vai skatitos voleju. Bet ja tas būtu pilsētā tas jau būtu brīvāk pieejams visiem un domāju noteikti būtu interese. Redzu ka esi Futbolists un aizstāvi arī savu sportu tas viss ir tikai normāli. Netrapiji neesmu vēl tēvs nevienam, bet voleju gan spēlēju. Un salidzinat Rigas Ghetto projektu ar Bausku vispar is šāviens kosmosā. Tādam Ghetiņam budžets ir noteikti 10x lielāks nekā Bauskas domei. Tā ka tās ir nesalīdzināmas lietas. Bet nu jā piekrītu nav ko sapņot, to lai domā mūsu domes vīriņi.

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 15:39

Anna Ceriņa

"aa" salīdzinājumi ir absurdi un nepamatoti, muļķīga, neizglītota spriedelēšana.

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 16:00

aa

buvnieki jebijo panem vnk beca laukuma izmerus saliec 3 uz ta laukuma ta lai 1 otram netrauce tas ir fiziski iespejams bez kalna noraksanas?(lai varetu normali spelet 1 otram un apkartejai videi netraucejot) plus udens un pasa kalna nostiprinasana lai lietus neskalo udeni prom es nesu futbolists es speleju visus sportus ari tavu becu bet bauska nav nedz tenisa kuru butu vieglak atjaunot(cilveki brauka) un nav hokeja laukuma ziemas(cilveki brauka) kuru ar butu vieglak uztaisit tani vieta neka tavus 3 beca laukumus tapec jau jums dome nekad nedara pa pratam jo jusu pratos ir kkadi mega diga plani uztaisiet tami kopa ar annu un ja izmaksas bus 30 tukstosi eiro un mazak es busu par es staigasu kopa ar jums vaksu parakstus lai tani vieta ir tie beca laukumi:)

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 18:53

Spēlētājs

Es izteicu viedokli par voleju, jo tas bija jautājums ap kuru visa diskusija sākās, tu jau sāc rakt citu grāvi nepabeidzis iepriekšējo :) bet ne jau mums diviem lemt par to kā būs, mēs varam tikai raisīt cilvēkos domas, par to ko vajadzētu un ko nē :)

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 20:39

aa

:) jauku vakaru:) p.s liduma ir normals beca laukums aiz kulturas nama un tur reti kads spele!

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 20:51

...

Kas ir becis? Un fuzis? Latviski proti paskaidrot?

pirms 5 gadiem, 2015.06.14 20:31

paužu,ka

laukumi ir jātaisa,būs vairāk vietu,kuras varēs pietaisīt

pirms 5 gadiem, 2015.06.13 15:28

Ūbelei-Bauskas novada galvenai sporta darbiniecei

Kāpēc Bauskā nav pludmales volejbola laukumu sacensībām? Inga,par ko tev maksā algu? Vai par to ,ka Graudiņš un Muravjovs Rundāles novadā,kur dzīvo ,rīko Bauskas novada pludmales čempionātu? Vai tiešām Ābelniekam nav apnikusi Bauskas sporta funkcionāru darba imitēšana uz citu sporta organizātoru rēķina. Citi dara darbu.bet Bauskas funkcionāri par to saņem algu!!!

pirms 5 gadiem, 2015.06.14 00:06

Bauskas sporta funkcionāriem

Kāpēc Bauskā nav pludmales volejbola laukumu sacensībām? Inga,par ko tev maksā algu? Vai par to ,ka Graudiņš un Muravjovs Rundāles novadā,kur dzīvo ,rīko Bauskas novada pludmales čempionātu? Vai tiešām Ābelniekam nav apnikusi Bauskas sporta funkcionāru darba imitēšana uz citu sporta organizātoru rēķina. Citi dara darbu.bet Bauskas funkcionāri par to saņem algu!!!

pirms 5 gadiem, 2015.06.14 00:07

Nevietējais

Atvainojos par iejaukšanos diskusijā! Neesmu no Bauskas, bet zinu, kādas izmaksas aptuveni ir vienam pludmales volejbola laukuma ar visām smiltīm kopā tie ir aptuveni 1000 euro, bet ja pilsētā darbotos labs projekta speciālists, tad visu var iegūt no eiropas naudām, tik jāuzraksta pietiekami sakarīgs projekts (Latvijās pludmales volejbols pašlaik ir ļoti populārs, tāpēc arī šos projektus atbalsta) + novada domes priekšēdētājs var aiziet ar federācijas prezidentu Sausnīti parunāties, lai piešķir tīklus, līnijas viņam labvēļus vajadzēs tuvojas nākošās federācijas prezidenta vēlēšanas un labvēļus viņam vajag. Kolka, Mazsalaca un vēl mazi miesti ir uzrakstījuši šos projektus un savā īpašumā ieguvuši divus vai vairāk kvalitatīvus pludmales volejbola laukumus un tas nekādus līdzekļus no domes puses nav prasījis. Cita runa ir par domes aktīvu iesaistīšanos, ja visi ir kules kasītāji, tad nekas nenotiks un paši iedzīvotāji varat raudāt par to, ka tādus esat ievēlējuši, jo viņi tālāk liek pilsētas amatus un dzīves organizatorus.

pirms 5 gadiem, 2015.06.17 12:04

Vietējās ziņas