Līdz 14. aprīlim slēdz Rundāles pils muzeju

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no šodienas, 13.marta, līdz 14. aprīlim tiek pārtraukta valsts muzeju darbība Apmeklētājiem slēgts arī Rundāles pils muzejs, portālu informēja Kultūras ministrijā.

«Krīzes padomes sēdes lēmums ir atbildīgs un pilnībā vērsts uz sabiedrības drošību. Šobrīd saskaramies ar globālu un nestandarta situāciju. Aicinu gan pasākumu rīkotājus, gan apmeklētājus, kas iegādājušies uz tām biļetes, būt solidāriem – rīkotāji iespēju robežās jau šobrīd sākuši plānot pasākumu pārcelšanu vai atcelšanu. Aicinu pasākumu rīkotājus rīkoties pēc gara, nevis burta,» akcentē kultūras ministrs Nauris Puntulis.

Ja pasākums līdz 200 dalībniekiem notiek, pasākumu organizatoriem un norišu vietu īpašniekiem jānodrošina dalībnieku un apmeklētāju personas datu un kontaktinformācijas iegūšana pirms pasākuma norises, lai nepieciešamas gadījumā nodotu tos Slimību profilakses un kontroles centram.

 Ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale paskaidroja, ka visa aktuālā informācija tiks ievietota ministrijas tīmekļvietnē www.km.gov.lv, kā arī visu kultūras institūciju tīmekļvietnēs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas