Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz ar pašvaldību apbalvos trīs Iecavas novada Eiropas gada cilvēkus 5

Konkursa «Eiropas gada pašvaldība 2013» noslēguma sarīkojumā Liepājā piektdien, 18. oktobrī, balvas saņems gan Iecavas novads, gan trīs pašvaldības darbinieces.

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) rīkotā konkursa žūrija par izcilu ieguldījumu savās nozarēs Iecavas novadā Eiropas gada cilvēka titulu piešķīrusi Zorģu bibliotekārai Ainai Ezergailei, folkloras kopas «Tarkšķi» vadītājai, skolotājai Kristīnei Karelei un Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centra (IVSAC) direktorei Mirdzai Brazovskai.

A. Ezergaile uzteikta par radošu pilsonisko aktivitāti, izveidojot Zorģu bibliotēku par vietējo kultūras, izglītības un sabiedriskās dzīves centru, «Bauskas Dzīvi» informēja LPS pārstāve Ilze Mutjanko. K. Karele atzinību izpelnījusies par kultūras mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu novada, valsts un starptautiskā mērogā. Savukārt M. Brazovska balvu saņems Par ieguldījumu novada veselības aprūpes uzlabošanā, izveidojot mūsdienīgu veselības aprūpes iestādi ar plašu pakalpojumu klāstu.

Eiropas gada pašvaldības konkursā viena no balvām gada cilvēkiem ir brauciens uz Eiropas Parlamentu Briselē, ko rīko deputāte Inese Vaidere, vēsta LPS.

«Bauskas Dzīve» jau rakstījusi, ka A. Ezergaile un K. Karele iepriekš saņēmušas Iecavas gada cilvēka titulu. M. Brazovskai tas piešķirts šogad. A. Ezergaile pērn nosaukta par labāko Zemgales lauku bibliotekāri konkursā «Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs». Savukārt K. Karele iepriekš saņēmusi nacionālo gada balvu folklorā.

Kā ziņots, Iecavas novads šogad konkursā atzīts par labāko pašvaldību novadu konkurencē. Pilsētu vidū uzvarētāja ir Liepāja, kur arī notiks apbalvošanas ceremonija. Dažādas balvas saņems 15 konkursā valsts mērogā vērtētās pašvaldība. Zemgales mērogā konkursā tika uzteikts arī Rundāles novads.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jauki

jauki -tikai Iecavas centraa tirgo zaaliiti-kauns ,ka netiekam galaa.Vakaraa ap so kiosku spieto Iecavas beerni

pirms 6 gadiem, 2013.10.15 11:22

jauki

jauki -tikai Iecavas centraa tirgo zaaliiti-kauns ,ka netiekam galaa.Vakaraa ap so kiosku spieto Iecavas beerni

pirms 6 gadiem, 2013.10.15 11:22

Mjā ....

Apbalvo Iecavas novadu, uzteic Rundāles novadu .... Bet Bauskas novada pašvaldība ? Rīko ārkārtas sēdes vēl dižāku kampienu nodrošināšanai

pirms 6 gadiem, 2013.10.15 14:14

Vecumnieku pašvaldība nekad pat nav pieteikusies uz kaut ko šadu, vismaz Bauska bija pagāšgad. Laikam jau nekā nav ko rādīt un lepoties

pirms 6 gadiem, 2013.10.15 18:32

janka

Viss tik plaši attīstīts un tik moderna poliklinika un tik labi viss.... tikai parasts mirstigs cilveks nevar pēc operācijas uz parsiesanu pie ķirurga tikt,jābrauc uz Rīgu uz pārsiešanu , jo Bauskā viss pa maksu. Par cilveku gan te neviens nav domajis un arī nedomās.... Lidinās tik savos mākoņu augstumos ,nevar zināt ko vajag cilvēkiem un kādas ir problēmas.

pirms 6 gadiem, 2013.10.15 21:17

Vietējās ziņas