Līdz rudenim slēdz Pasvales peldbaseinu 12

No 15. maija tiks slēgts Bauskas puses ļaužu iecienītais peldbaseins netālajā Lietuvas pilsētā Pasvalē, portālu informēja Pasvales sporta skolas saimniecības daļas vadītājs Edmunds Dragūns. No 1. maija darbu pārtraukusi arī kafejnīca, kas iekārtota otrajā stāvā.E. Dragūns atzina, ka līdz ar siltajām dienām sarucis baseina apmeklētāju skaits. Par to klātienē valsts svētku brīvdienās pārliecinājās arī «Bauskas Dzīve». Piemēram, svētdienas, 5. maija, pēcpusdienā brīvi bija visi peldceliņi un apmeklētāju bija nedaudz vairāk par divdesmit. Sporta skolas pārstāvis atklāja, ka peldbaseins atsāks sezonu no šī gada 1. oktobra.«Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka mūspuses ļaudis, nevarot sagaidīt pašmāju būves tapšanu, labprāt apmeklē sporta kompleksu kaimiņzemē. Baseina ēka Pasvalē piebūvēta līdzās sporta spēļu hallei. Finansējums gūts no valsts, pašvaldības un Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļiem.  Baseinā ir trīs 25 metrus gari celiņi tradicionālajai peldēšanai, ceturtajā iespējams izmantot dažādas zemūdens masāžas iespējas. Kompleksā ir četras dažādas pirtis - krievu, turku, sauna un infrasarkano staru pirts. Ir burbuļvanna, peldbaseins bērniem, kafejnīca līdzās ūdensceliņiem, kā arī otra kafejnīca pie ieejas ēkā.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

tad ta brīnums!!
Katru gadu taču to aizver uz vasaras laiku, vai ne?

pirms 7 gadiem, 2013.05.12 19:02

Bauskas baseinam būs reāla varka visu vasaru, jo vietējie vistacamāk vasaras periodā varēs peldēt trīs upēs bez maksas, bet pasvalieši pieradušie pie baseina, vasarā brauks uz Bausku.

pirms 7 gadiem, 2013.05.12 11:04

Neesmu deputāts, bet man vajag tādus ceļus, lai es no punkta A līdz punktam B varu nokļūt, bez liekiem stresiem un laicīgi!

pirms 7 gadiem, 2013.05.12 08:19

Peldētājs

Pasvalē baseins bija jau padomju laikos to saprātīgi atjaunoja kompleksā ar sporta zāli....Uz šo baseinu baušķinieki brauc no pagājušā astoņdesmitajiem gadiem cenas vienmēr bijušas ļoti pieņemamas .

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 22:54

Visiem tiem depuātiem vajag to baseinu, ne jau tikai Vienotībai, Kolužam un Feldmanim tikai nedaudz vairāk!

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 22:50

Mūzsējo Vienotība sponsorēs, vedīs pedētājus no kaimiņu novadiem, organizēs reklāmas, transportu utt. Ja vajadzēs pārvilinās lietuviešus, lai peldas mūsējā nevis Pasvales baseinā, tākā viss notiksies! Športa stundas novada bērniem notks basenā un pirīs, būs lielie prieki, un tuklie bērni kļūs slaidi!

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 22:48

Vienotībai

Redz Pasvaļos,kuru iedzīvotāju skaits ir par 3000 lielāks kā Bauskas novadā un baseins,kas ir divreiz mazāks kā Vienotība Bauskā ieplānojusi ir nerentabls,kaut puse apmekletāju brauc no Bauskas novada.Pasvaļos vēl bez baseina ir 4 pirtis,džakuzī. Tatad Vienotība grib divreiz lielāku baseinu kā Pasvaļos kaut iedzīvotāju skaits ir mazāks kā Pasvaļos un iznāk,ja jau Pasvaļos tagad uz laiku dēļ mazā apmeklētāju skaita aiztaisa ciet uz laiku,tad Veipa,Vienotības baseins bez pirts kompleksa stāvēs visu laiku tukšs. Bauskas novada vēlētāji balsojiet ppret tik lielu,nerentablu baseinu,tātad nebalsojiet par Vienotību. :))

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 22:47

kur

vai ir mājas lapa kur var paskatīties info par to baseinu

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 22:17

opz

Visi protams gaida mūsu peldbaseinu, tikai neaizmirstiet, ka viņš nemaksās tā kā Pasvalē, jo Latvija ir visdārgākā Baltijas valsts, līdz ar to, cik daudzi varēs to apmeklēt kā lietuvieši un ja jau lietuvieši nevar pavilkt, tad kā būs ar mūsējo

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 19:49

Vietējās ziņas