Līdz sestdienai var pagūt nodot nolietotās autoriepas 1

Vēl līdz 28. novembrim ikviens, kam pieder automašīna un nepieciešams atbrīvoties no vecajām riepām, to var izdarīt, dodoties uz Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības «Vides serviss» atkritumu šķirošanas laukumu un nodot riepas par pazeminātu cenu.
Akcijā «Dod vasaras auto riepai otru dzīvi!» aicināti piedalīties tikai vieglo automašīnu īpašnieki, kas uz šķirošanas laukumu drīkst no viena automobiļa atvest maksimāli četras riepas.

SIA «Vides serviss» atkritumu nodaļas loģistikas speciāliste Zane Zauere atklāja, ka šāda akcija tiek rīkota divas reizes gadā – laikā, kad jāgatavojas mainīt ziemas un vasaras riepas. «Šāds pasākums notiek rudenī un pavasarī. Šajā nedēļā iedzīvotāji riepas var vest nodot ar 70% maksas atlaidi. Ierastā 1,84 eiro vietā par riepu jāmaksā 0,56 eiro,» informē Z. Zauere, «mūsu mērķis ir,  lai riepas netiek izmestas mežā, grāvjos, pie atkritumu konteineriem. Protams, ja riepas noliek pie atkritumu konteinera, tās tiek savāktas, taču to nevajadzētu praktizēt.»

«Bauskas Dzīve» atkritumu šķirošanas laukumu apmeklēja akcijas otrajā dienā, kad turp aizvestas bija vien 38 riepas. Zane Zauere prognozēja, ka lielākais atvesto riepu skaits gaidāms sestdien, kad būs brīvdiena. «Riepas pēc tam nododam tālāk pārstrādei,» atklāja Z. Zauere.
«Bauskas Dzīve» atkritumu šķirošanas laukumā satika Māri Bauri no Bauskas. Viņš šajā akcijā piedaloties pirmo reizi. «Bija sludinājums, ka šeit piedāvā riepas nodot, atvedu četras automašīnas riepas, kas savu darbu uz ceļa vairs nevar veikt,» teic M. Bauris.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vides serviss

Riepas var nodot līdz 28.novembra plkst.15.00

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.27 16:06

Vietējās ziņas