Lielajā bazārā lustējas, spītējot spalgajam vējam 7

Bērsteles parkā vakar, 3. maijā, bija pavasara tirgus jeb «Lielais bazārs», tas tur notiek ceturto gadu no vietas. Piedāvājumā zivis no Ragaciema, stādi no Bauskas, žāvēti āboli, gumijas zābaki, koka karotes un kausi, daudz citu noderīgu lietu. Ziemeļvējā nosalušos tirdziniekus sasildīja Bērsteles saimnieču vārītā gardā zupa. Uguni zem katliem parkā iekūrušas jau pusastoņos no rīta, stāsta Līga Šinkūne, ēdējiem papildu kausu piedāvādama.Pirkšana un pārdošana gan ir tikai daļa no rosības, jo visvairāk ļaužu bija pie estrādes. Tur ar dziesmām un dejām cits pēc cita skatītāju priekšā stājās amatierkopu dalībnieki no Bērsteles, Viesturiem, Svitenes un Pilsrundāles. Deju pedagoģe Aiga Vangale atklāj, ka jaunākajam viņas skolotajam dancotājam drīz būšot trīs gadiņi, bet gados cienījamākajām dāmām vecumu nevaicājot.Starp dejotājiem arī Svitenes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Liepa ar sievu Ligitu. Pirms 20 gadiem dēlam bija deviņi gadi, bet šogad skolā sāks mācīties mazdēls. Laiks nav viegls, sieva un dēls bez darba, atzīst Jānis Liepa, bet svētki ir bijuši un būs. «Arī kara laikā dzima bērni, cilvēki dziedāja, dejoja un priecājās,» tā Svitenes pagasta pārvaldes vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

***

KO Jus te sudzaties kas un kāā bija ?
PIECELIETIES NO GULTAAAM UN PASHI KAUT KO IZDARIET LIETAS LABA.
KAUT VAI LAI RUNDALE butu vairak par pili un balto māāju.
Kad kautkas jadara tad uzreiz VISIEM PIRKSTI GAISA.
Tie kas mekl'e ko darīt un ka pilveidod sevi un apkarti tie ari to izdara, bet tie kas te sez un smuki brauc virsu neko ari neizdarīīs ;DDD

pierkritu ZAZAI

pirms 11 gadiem, 2010.05.10 17:57

zaza

Mees ar ģimenīti skatījāmies un brīnījāmies, kā dižā Tv izjauca visu pasākumu Rundālē un ņirgājās par organizatorēm- Lilitu un Sandru, trenkājot, gan viņas, gan kolektīvus! Ja Tv būtu bazārā, i to būtu izjaukusi! Toties iekšā Baltajā mājā un pie torņa bija forši!

pirms 11 gadiem, 2010.05.05 19:48

baltaa

Ko tad dar'it rundaaliesiem, ka vi'niem IR iBaltā māja un pils? Mēs ar to lepojamies!

pirms 11 gadiem, 2010.05.05 14:52

SSS

Bērstelē pasākums bija izdevies,prieks par to ,bet lepnais pasākums pēcpusdienā pie Baltās mājas bija galīgs murgs. Nebija nekādas vienotības, teātris vienā stūrī , dejotāji otrā stūrī. Galvenais , lai tikai būtu pareizais virziens pret kamerām. Nepatika !

pirms 11 gadiem, 2010.05.05 08:53

!

Nu redzi Viesturiem bija Udalova un viss notika, bet Rundālei tik Okmanis un nekas nenotiek joprojām.

pirms 11 gadiem, 2010.05.04 20:04

bmw

Labāk priecāties par to, kas ir -nevis sūkstīties par to, kā nav.Nāc, iesaki kā panākt, lai te būtu ar.

pirms 11 gadiem, 2010.05.04 18:12

www

Bērstelieši malači ir vieta kur atpūsties ir soliņi kur apsēsties ir galdi kur uzlikt zupas bļodu. Rundālei nekā. Ja nebūtu Ikertu ģimenes māju un Pils tad nav ko rādīt.Nav pat laukumiņa ne paaugstinājuma kur uzstāties -man kauns.

pirms 11 gadiem, 2010.05.04 14:01

Vietējās ziņas