Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielkoncertā Bruknas muižā muzicēs arī Intars Busulis un Kārlis Lācis

Sestdien, 24.augustā, Bruknas muižas dārzā plkst.19 notiks labdarības akcijas «Uzcel savu baznīcu!» lielkoncerts, kurā līdztekus iepriekš apstiprinātajiem māksliniekiem piedalīsies arī Intars Busulis, Kārlis Lācis un Kārļa Būmeistera muzikālais projekts, portālu informēja rīkotāju pārstāve Anete Kalniņa.

Koncertā piedalīsies mūziķi Raimonds Tiguls, Kristīne Kārkle - Puriņa, Artis Gāga, Kristaps Vanadziņš, Edvīns Ozols un Andris Buiķis, dziesminieks Kāris Kazāks, dziedātāja Aija Andrejeva, Mārtiņš Burke – Burkevics, Dūdumu ģimene, grupas „Lady’s Sweet”, „Putnu balle”, kā arī liepājnieku apvienība „Willow Farm” un Kārļa Būmeistera muzikālais projekts "Matters".

Viens no koncerta dalībniekiem, mācītājs Mārtiņš Burke – Burkevics atzina, ka ļoti rūpīgi izvēlējies dziesmas, kuras dāvāt apmeklētājiem. "Izjūtu lielu atbildību, gatavojoties kāpt uz skatuves līdzās profesionāliem mūziķiem. Mani ļoti iedvesmo Andreja Mediņa paveiktais un dalība koncertā būs tam apliecinājums. Izvēlējos dziesmas ar tādu vēstījumu, kurš ir būtisks gan man pašam, gan sasauksies ar šī lielkoncerta "Uzcel savu baznīcu!" ideju. ", uzsver Mārtiņš Burke – Burkevics.

Ieeja Bruknas muižā būs atvērta jau no plkst.16. Apmeklētāji tiks aicināti būt klātesoši radošiem procesiem pie cepļa, kur dienasgaismu ieraudzīs Latgales "Pūdnīku skūlas" keramiķa Ēvalda Vasiļevska vadībā gatavotie trauki.

A. Kalniņa atgādina, ka labdarības akcijas "Uzcel savu baznīcu! mērķis ir atbalstīt un piesaistīt līdzekļus Svēto Apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā. Tā apvienojusi sabiedrībā zināmus mūziķus, māksliniekus un citu amatu lietpratējus, lai kopējiem spēkiem palīdzētu "Kalnu svētību kopienas" ļaudīm uzcelt baznīcu. Gada laikā ar šīs akcijas palīdzību piesaistīti ievērojami līdzekļi, kuri ļāvuši baznīcas celtniecības darbiem tikt lieliem soļiem uz priekšu.


 


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas