Lielveikalā dzimusī meitenīte jau staigā 10

Uzņēmums «Rimi Latvia» sarūpējis dāvanu pirms gada Bauskas «Rimi» veikalā dzimušajai meitenītei. Ceturtdien, 15. janvārī, ģimene ieradās Bauskā, lai saņemtu šo dāvaniņu.

«Mazā Amēlija jau staigā, sāk mums arī kaut ko stāstīt. Bērniņš aug vesels, viss ir kārtībā,» tā «Bauskas Dzīvei» skaidroja meitenes māmiņa Dace Gūtmane. Ģimene dzīvo Vecumnieku novada Bārbelē. Vīrs Aigars Gūtmanis atrod darbu pie apkaimes zemniekiem, Dace «strādā» par māmiņu četriem bērniem. Amēlija ir jaunākais mazulis ģimenē. Vecākās māsas, kā arī brālis mācās Skaistkalnes vidusskolā.

Bauskas «Rimi» vadītājs Mārtiņš Puķāns pastāstīja, ka gada garumā kopš meitenītes dzimšanas tirgotava ik mēnesi jaundzimušās ģimenei 70 eiro vērtībā ļāva iegādāties dažādas bērniņam nepieciešamās preces, tostarp autiņbiksītes, rotaļlietas, kā arī produktus mazuļa ēdināšanai. «Viņi tiešām regulāri ieradās veikalā un pirka visu, kas bērniem un pašiem nepieciešams. Neko bērnam un ģimenes vajadzībām neatbilstīgu viņi neiegādājās,» skaidro veikala vadītājs.

D. Gūtmane atzīst, ka 70 eiro vērtais atbalsts bijis ļoti noderīgs. Tagad viņa mācīsies bez tā iztikt. Ģimene nedēļā reizi cenšas ar autobusu atbraukt uz Bausku, jo pilsētas veikalos produkti ir lētāki nekā laukos. Pie reizes te nokārto arī citas vajadzīgās lietas. Vienīgi mediķa pakalpojumus viņi izmanto uz vietas, apmeklējot ģimenes ārstu Uldi Mantonu.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka pērn, 7. janvārī, «Rimi» veikalā Bauskā piedzima meitenīte. Veikala darbinieki operatīvi izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību, kas nogādāja māmiņu un viņas jaundzimušo mazuli slimnīcā.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

army

kas gan tur skaists, dzemdēt bērnu veikalā. jūs šķiet esat prātu zaudējuši. tajā dienā tai sievietei vajadzēja sen jau būt dzemdību nodaļā nevis vazāties pa lielveikalu.

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 16:20

Laba ziņa

Visu CIEŅU "Rimi" Bauskā vadītājam Mārtiņam Puķānam, ka atceraties šo neparasto notikumu lielveikalā - ar mazās Amālijas piedzimšanu! Tas ir labi, ka iepriecinājāt šo 4 bērnu ģimeni!

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 11:27

aina

pag,pag,nu ne jau veikala vadītājs var izlemt maksās vai nemaksās to 70 eiro. To izlemj Rimi augstākstāvošā priekšniecība nevis šis kugs. Ja nu vienīgi viņš pats no savas kabatas maksā...
Bet Rimi malači :)

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 13:19

army

kautkas neiedomājams. piem., aizeju uz rimčiku iepirkties, eju iekšā bet tur, bļāviens, kautkādas dzemdības notiek... tiem cilvēciņiem diez ir prāts vai nav. vai nu totālākā bezatbildība

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 16:16

...

Redzi dabisks process,nekas neiedomājams tur nav,tu jau vari iet kur tev acis rāda,un citi padomās ,ka tev nav prāta,arī ātrās palidzibas mašīnā dzimst bērniņi,un tas process nav regulējams.tā kā to savu totalāko bezatbildibu paturi pie sevis,nevar zināt neko...nekad ,nesaki -nekad...

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 16:47

vesis

iemācies rakstīt, bez kļūdām un tad demagoģē.

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 22:46

doma

Kādi cilvēki ir ļauni-vai tu esi meitene vai māmiņa,kāpēc vienmēr tik nicinoši jāizklāsta savas domas,būtu tak priecājusies ,kad bērniņš dzīvs un vesels,bet NĒ vajag taču otru cilveku nozākāt.

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 20:13

fdgf

tieši tā Bauskas publika, izskatās, neko citu nemāk. kā rakstīt negācijas. Veiksmi ģimenei.

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 22:47

Vietējās ziņas