«Liepas» aicina uz sievišķīgām sarunām ar Intu Blūmu

Iecavas dāmu klubs «Liepas» aicina pieteikties sarīkojumam, kurā varēs sarunāties ar grāmatas «Latvietes karma. Sievišķā enerģija tuvplānā» autori Intu Blūmu.

Sievišķīgās sarunas tiks rīkotas 22. aprīlī pulksten 18 Iecavas kultūras nama mazajā zālē, portālam pavēstīja kluba vadītāja Beāta Bundule.

Grāmata «Latvietes karma. Sievišķā enerģija tuvplānā» pērn izdota Jāņa Rozes apgādā. Kā vēstīts izdevuma aprakstā, tā vēsta par «sievišķību, sievišķo enerģiju, sievišķā spēka avotiem, partnerattiecībām, seksualitāti, attiecībām ar vecākiem un bērniem, sievietes būtību un sūtību, kura var atklāties, vien tikai iepazīstot sevi ārpus materiāli fiziskās pasaules robežām». Autore mēģina izskaidrot, kas ir Latvijas sieviešu «lielākie klupšanas akmeņi, mācībstundas», globālā misija.

«Mēģinot izprast karmiskās situācijas, pagātnes vēstījumu un mūsu enerģētisko raksturojumu, mēs visas kopā varam sākt apjaust un nedaudz ielūkoties Lielajā Plānā. Grāmatā apkopota mana personīgā un daudzu citu Latvijas sieviešu pieredze, izejot transformācijas ceļu, dziedinot sevi, atgūstot savu sievišķības spēku, atverot savu sirdi un sākot dzīvot savu patieso dzīvi,» vēsta autore, «grāmatā skartie jautājumi apskatīti no garīgās psiholoģijas jeb dvēseles uzdevumu un mērķu viedokļa, kas ļauj ieraudzīt pasauli no taureņa, nevis kāpura skatupunkta.» Vairāk informācijas vietnē sirdscels.blogspot.com.

«Sievišķīgajās sarunās ar Intu Blūmu īpaši gaidām dāmas, taču droši var nākt arī kungi,» saka «Liepu» vadītāja. Tikšanās dalībnieces aicinātas ierasties no pulksten 17.30, līdzi ņemot kādu gardumu, ko var nobaudīt pie tējas.

Interesenti lūgti iepriekš pieteikties B. Bundulei pa tālruni 29454440 vai e-pastu: iecavasliepas@inbox.lv. Sarīkojumam nav ieejas maksas, bet dalībnieki būs lūgti atstāt ziedojumu. Varēs iegādāties grāmatu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas