Likvidēta Bauskas rajona Nacionālā apvienība 3

Oficiāli beigusi pastāvēt Bauskas rajona Nacionālā apvienība. Uzņēmumu reģistra (UR) galvenā valsts notāra pienākumu izpildītājs Helmuts Jauja informē, ka politisko partiju reģistrā nav pārreģistrējušās 17 partiju. Tāpēc tās tiks likvidētas.Aģentūra LETA vēstī, ka partijām, lai turpinātu darbību, bija jāveic pārreģistrācija un visi nepieciešamie dokumenti UR jāiesniedz līdz šī gada sākumam. Līdz ar citām partijām to nav veikusi arī Bauskas rajona Nacionālā apvienība. «Bauskas Dzīve» «Lursoft» datu bāzē uzzināja, ka šī partija reģistrēta 1994. gada 25. februārī. Par tās vadītāju savulaik bija iecelts Laimonis Kalniers. 2005. gada pašvaldību vēlēšanās Jānis Teikmanis savāca 251 balsi un no Bauskas rajona Nacionālās apvienības tika ievēlēts Bauskas Domē. Savukārt 2001. gadā no šīs apvienības Domē bija ievēlēti gan Jānis Teikmanis, gan Astrīda Vītola.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Paparaci

Forša bilde ar Teikmani. Bet BRNA līderis Nierkalis, kur ir līdera bilde? Teikmanis jau tik piesmērējās pie BRNA lai varētu kandidēt pašvaldīdu vēlēšanās.

pirms 13 gadiem, 2008.01.25 13:15

Līdaciņa

Nu paldies dievam,ka Teikmankungs,kuru sauca par Bauskas M Ē R I ir beidzot atsvabinājis Bauskas iedzīvotājus no savas spalvainās rokas,kura izmantojot savus amatus vienmēr ir darbojusies tikai viņa un viņa ģimenes lietu labā....diemžēl!

pirms 13 gadiem, 2008.01.25 10:50

Goba

Teikmanis savu Bauskas dzīvokli arī esot pārdevis, tagad itkā dzīvojot Ķekavā. Bet Teikmaņa draudzene Vītola savukārt strādājot Ķekavā. Drīz jaukais pārītis Bausku būs pametis pavisam. Interesanti, vai viņi dzīvo kopā? Varbūt kādam ir informācija?

pirms 13 gadiem, 2008.01.25 09:59

Vietējās ziņas