Liliju svētkus Vecumniekos ievadīs «Tvīda brauciens» 8

Vecumniekos šajā nedēļas nogalē plānoti Liliju svētki, ko jau piektdien, 16.jūlijā, ievadīs tradicionālais «Tvīda brauciens», informē Vecumnieku pagastu apvienības pārvaldē.

Velobrauciens šoreiz norisināsies citādāk kā ierasts. Katrs velobrauciena dalībnieks individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros, nedrūzmējoties un ievērojot visus «Covid-19» drošības pasākumus, aicināts pievienoties Vecumnieku tvīda velobraucienam «Vecumnieku pērles». Kā informē organizatori, brauciena sākums plkst. 17 – 18.30 pie afišu staba netālu no Vecumnieku tautas nama, kur būs iespēja iegūt karti ar norādēm.

Velobraucienā varēs apskatīt dažādas, skaistas un Vecumniekiem nozīmīgas vietas un ēkas. Organizatori skaidro, ka ikkatrā no kartē norādītajiem punktiem būs atrodams puzles gabaliņš, kuru, saliekot kopā ar pārējiem maršrutā iegūtajiem puzles gabaliņiem, izveidosies attēls ar vietu, kur šogad noslēgsies tvīda velobrauciens. Katrā no maršrutā iezīmētajiem punktiem jāņem tikai viens puzles gabaliņš. Vakara izskaņā brauciena dalībniekus gaidīs skaists pārsteigums, tā sola Vecumnieku tautas nama darbinieki. Vakara noslēgumā interesentiem būs iespēja palaist ūdenī no ekoloģiskiem materiāliem veidotu kuģīti ar vēlējumu jaunajam Bauskas novadam un saviem līdzcilvēkiem. Uz tvīda velobraucienu aicina ierasties ar lilijas ziedu rotātiem.

Liliju svētki Vecumniekos turpināsies sestdien, 17. jūlijā, ar gadatirgu jau no plkst. 7. Kā «Bauskas Dzīvei» atklāj Gija Spula, sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Vecumnieku pagastu apvienībā, visas dienas garumā būs dažādas aktivitātes: mākslas cienītāji varēs aplūkot vairākas gleznu izstādes, Brigitas Stenclavas zīda gleznu un rotu ekspozīciju, būs liliju ziedu izstāde, floristu festivāls; aktivitāšu cienītājiem – volejbola turnīrs, pastaiga gar ezeru ar pārsteigumiem; tiks piedāvātas dažādas radošās darbnīcas un atrakcijas bērniem.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 8

bildē

redzams, ka neviens nesaprot kas ir tvīds:(

pirms 23 dienām, 2021.07.13 12:39

Ansis

Tvīds ir sporta bikses ar trīs svītrām, kājās lakādas kurpes un beigts jenots ap kaklu.

pirms 18 dienām, 2021.07.18 18:57

ziedlapiņa

Ir pienācis laiks šajā pasākumā kaut ko mainīt, tas palicis garlaicīgs! Organizatoriem pietrūkst radošuma!

pirms 23 dienām, 2021.07.13 16:17

no pilsētas

kaut kas ļoti neinteresants, nesaistošs.

pirms 21 dienām, 2021.07.15 14:01

Re

Un brīvprātīgos palīgos uzaiciniet tos amatierkopu un pulciņu vadītājus, kuri visu šo laiku "laiž muļķi" un saņem algu...nu jau no izbijušā Vecumnieku novada.

pirms 20 dienām, 2021.07.16 12:29

Vietējās ziņas