Līnijdeju kolektīva «Dream Dance» jubilejā pulcējas 12 grupas

Bauskas novada Gailīšu pagasta līnijdeju kolektīva «Dream Dance» 10 gadu dzimšanas dienas svinībās kultūras centrā «Kamarde» koncertēja 12 draugu grupas.

Kopā ar «Dream Dance» kopš tā dibināšanas ir tās vadītājs Raimonds Borkovskis, «Bauskas Dzīvei» vēsta kolektīva dejotāja Dagnija Bulāne. Jubilejā 21. februārī dalībnieces teikušas paldies gan vadītājam, gan draugu grupām, kas dalījās svētku priekā.

«Nedrīkstam aizmirst Daci Melni, kura pārņēma vadīšanu, aizvietojot Raimondu prombūtnes laikā,» pauž D. Bulāne, «esam gandarītas par līksmo grupu «Dream Dance Junior», kuri kopā ar vadītāju Sigitu Jakobsoni sniedza pārsteidzoši skaistu priekšnesumu.»

Gailīšu līnijdejotājas satikušās 2002. gada pavasarī, kad toreizējā kultūras darba organizatore Ligita Valijeva sāka mācīt pirmos deju soļus, atminas D. Bulāne. Kad viņa pārcēlusies uz dzīvi citā novadā, grupas bijušais dejotājs Uldis Dmitričenko 2005. gada janvārī no Bauskas atvedis līnijdeju pasniedzēju Aiju Kurdeko. «Viņa ne tikai uzlaboja mūsu deju soļus, bet izaudzināja cienīgu līnijdeju dinastijas turpinātāju Raimondu,» atceras Dagnija, «sākumā grupu sauca «Gailīši», bet no 2007. gada pavasara nosaukums ir «Dream Dance».

Jubilejas priekā ar Gailīšu līnijdejotājām dalījās «Hoot Boots» no Bauskas, Mežotnes un Jaunsaules grupas, Pilsrundāles «Nāc dejot!», Iecavas «Eckau Linedancers»,  Sesavas «Tip Top» un Bērvircavas «Rančo», Jelgavas «Silver Birds» un Valgundes «Relax Dance», kā arī «All of me» no Kalnciema. Katra grupa bija sagatavojusi divus priekšnesumus, kopumā sniedzot plašu koncertu.

«Ļoti ceram, ka koncerts sagādāja patīkamas emocijas un ļāva iepazīt līnijdeju dažādību,» saka D. Bulāne.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas