Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Literāti Plūdoņa ielas svētkos notur Dzejas dienu mēģinājumu 2

Plūdoņa ielas svētkos 24. maijā no pulksten 12 līdz 13 Edvīna dārzā pulcējās Bauskas literātu apvienības «Akmeņi zied» dalībnieki. Atklātā tikšanās tveicīgajā dienasvidus stundā ritēja kā rudens Dzejas dienu mēģinājums. Ievadā skanēja Viļa Plūdoņa dzejolis «Ziedoņdziesma».

Savus darbus kolēģiem un klausītājiem lasīja Vita Dūra, Mārīte Čornaja, Dagnija Gasūna, Valija Reinicāne, Aiga Ludviga un Andris Ludvigs. Dalībnieki labprāt vērtēja dzirdēto. Autora lasījums piešķīra darbiem plašāku kontekstu un īpatnu individualitāti.

Vairāki autori nevarēja ierasties, bet bija atsūtījuši savus darbus publicēšanai nākamajā literārajā lappusē 30. maijā. Visi saņēma sveicienu no Ināras Druvas un Ainas Mednes, nolasīja arī viņu dzejoļus.

Maijs bija bagāts ar sirsnības un mīlestības apgarotiem svētkiem – nosvinēta Mātes diena, Ģimenes diena, tuvojas 1. jūnijs – Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Dārza radošajā noskaņā, namatēva Edvīna Hegenbarta rosinātas, sākās sarunas par nākotnes iecerēm, lai maija ziedēšanas elpa literātus pavada vasaras negaisos un briedumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mjāā

'Plūdoņa ielas pasākums (visas ielas garumā) nebija izdevies....

pirms 6 gadiem, 2014.05.26 13:47

Vietējās ziņas