Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU sveiks uzņēmējus; laureātu vidū Bauskas novada uzņēmums «Kronis»

Šodien plkst.17 Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) Jelgavas pilī tiks piešķirtas LLU Gada balvas konkursa "Uzņēmējs nākotnei" laureātiem,  informēja augstskolā.

Šāda tradīcija universitātē dibināta 2016.gadā, lai godinātu uzņēmējus, kuri sadarbībā ar LLU zinātniekiem un mācībspēkiem veidojuši inovācijas tautsaimniecības nozaru vajadzībām, snieguši ieguldījumu pētniecībā un studiju procesa nodrošinājumā un atbalstījuši universitātes studentus. Šogad pasākumā tiks godināti desmit dažādu nozaru uzņēmumi.

"Gada balva "Uzņēmējs nākotnei" ir iespēja mums, universitātei, pateikt paldies uzņēmējiem, kuri redz vērtību augstākajā izglītībā un zinātnē un to nozīmi savā un visas sabiedrības nākotnē. Viņi ir gudri un tālredzīgi cilvēki, jo saprot, ka, uzticoties zinātniekiem un sniedzot atbalstu topošajiem speciālistiem, ieguvēji būs arī paši. Kopumā ikviens sadarbības piemērs ir pierādījums dažādām uzticēšanās formām starp universitāti un uzņēmējiem," skaidroja LLU rektore Irina Pilvere.

Pateicoties atbalsts, augstskola varot lepoties ar uzlabojumiem studiju vidē, apmaksātām prakses vietām studentiem, iespējām studentiem un pētniekiem izstrādāt jaunus produktus un risinājumus un gūt unikālu pieredzi, kas papildina akadēmiskās zināšanas.

Gada balvas un goda raksti tiks pasniegti trīs nominācijās - "Ieguldījums biozinātnēs", "Ieguldījums inženierzinātnēs" un "Ieguldījums sociālajās zinātnēs". Uzņēmējus balvai par 2019.gadā paveikto izvirzīja LLU struktūrvienības, lai pateiktos nozīmīgākajiem sadarbības partneriem.  

2019.gadā laureāti nominācijā "Gada ieguldījums inženierzinātnēs" ir SIA "Armgate", AS "UPB", AS "Skonto Plan", zemnieku saimniecība "Kaudzītes", AS "If P&C Insurance", piemājas saimniecība "Padegas", SIA "Kronis" un AS "Smiltenes piens".

Laureāts nominācijā "Gada ieguldījumam biozinātnēs" ir SIA "Mikaitas", bet laureāts nominācijā "Gada ieguldījums sociālajās zinātnēs" - biedrība "Sabiedriskais centrs "Aizkalne".

Pasākumā "Uzņēmējs nākotnei 2019" visiem laureātiem tiks pasniegta mākslinieces, LLU Tehniskās fakultātes lektores Ivandas Spulles-Meieres dizainētā un veidotā balva un goda raksts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas